BBP Bozüyük İlçe Teşkilatında Görev Dağılımı

BBP Bozüyük İlçe Teşkilatında Görev Dağılımı

 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Bozüyük İlçe Başkanı Mustafa İbiş, yönetim kurulu üyeleri arasında görev dağılımı yaptıklarını söyledi.
İbiş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kentte bir kar tanesi olarak başlayan büyük birlik hareketinin çığ haline gelmeye başladığını belirterek, kongreden güçlü bir şekilde çıktıklarını kaydetti.
Daha güçlü şekilde heyecanlarını kaybetmeden çalışmalarına devam edeceklerini ifade eden İbiş, şöyle konuştu:
"Teşkilatımızın 1. Olağan Kongresi'nin ardından teşkilatımızı daha güçlü kılma adına kadın ve gençlik kollarımızı en kısa zamanda kuracağız. Teşkilatımızda yerel seçimler için genel merkezimizin verdiği startla daha yoğun bir çalışma olacak. Bizim için her gün seçim. Sadece seçimden seçime insanların kapısını çalan bir siyasi parti değiliz ve olmayacağız. Kurulduğumuz günden beri de bunu gösteriyoruz. Her zaman insanların dertleriyle dertlenen, sevinçlerini paylaşan bir teşkilatız. Sadece seçimlerde insanların kapısını çalıp oylarını alan, daha sonra da bu insanların hiçbir derdiyle ilgilenilmemesi BBP'ye yakışmayacak bir üslup. BBP'yi diğer siyasi partilerden ayıran en büyük özellik de bu."
İbiş, başkan yardımcılıklarına Serdar Şahin, Hamza Aslan ve Murat Altın, sekreterliğe Fatih Dündar, basın sözcülüğüne Atilla Şirinli, bilgi işleme Türker Kara ve muhasipliğe Halit Altıntaş'ın getirildiğini bildirdi.AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam