• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BBP Milletvekili Adayı Kamber STK’lara Destek Çıktı

BBP Milletvekili Adayı Kamber STK’lara Destek Çıktı

Bozüyük'te faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının bir araya geldiği toplantıya konuk olan Büyük Birlik Partisi (BBP) Milletvekili adayları Metin Kamber ve Mustafa İbiş, adaylıkları hakkında dernek başkanlarına bilgi verdi. BBP 1. Sıra Adayı Metin Kamber, gazetecilik döneminde olduğu gibi siyaset hayatında da her zaman STK'ların destekçisi olacağını belirterek "Biz partimiz olarak ülkemizin içinde bulunduğu sancılı süreci de göz önüne alarak ele ele verip büyük birlik olmak için yola çıktık. Seçimden seçime değil her zaman halkın içinde, sizlerinde yanında olan bir anlayışla çalışmalarımızı yürüteceğiz.” şeklinde konuştu.

“Sizlerin içerisinde olmadığı hiçbir yapı ilçeyi tam anlamıyla temsil ediyor olamaz. Aksi halde siyasi iradenin güdümünden öteye bir sonuç ortaya çıkmaz” diyen Kamber,  derneklerin Kent Konseyi yönetimi dışında bırakılması konusunda yaşanan sıkıntılara değinirken, durumu yakından takip ettiğini kaydederek meselenin çözülmesi ve STK'ların tümünün Kent Konseyi’nde temsil edilmesi için mücadele edeceğini ifade etti.

Toplantının ev sahipliğini yapan Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Mustafa Aksu da dernekler adına yaptığı konuşmada, STK çalışmalarında her zaman bulunan, yakından tanıdıkları bir ismin milletvekili adayı olmasından mutlu olduklarını belirterek, "Adaylıklarınız hayırlı olsun. Siyasetin cep siyaseti olmadığını göstereceğinizden eminiz. Bugüne kadar yaptığınız çalışmalarla bunu gördük. Adaylığınız hayırlı olsun" dedi.

Daha sonra BBP Milletvekili Adayları ile partililer, dernek başkanları hep birlikte fotoğraf çekinerek toplantıyı tamamladılar.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam