Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
BBP’ye Yeni Üyeler
Sosyal Medyada Paylaş
31 Aralık 2013
admin

BBP’ye Yeni Üyeler

BBP Bozüyük Belediye Başkan adayı Nail Dağlı, parti binasında düzenlenen programda yaptığı konuşmada, 1 Ocak 2014 tarihi itibariyle resmi seçim çalışmalarının başlayacağını söyledi.

Yeni yıl ile birlikte, Yeni Mahallede bulunan "Seçim Koordinasyon Merkezi"ni faaliyete geçireceklerini anlatan Dağlı, "Bundan sonra öncelikli üssümüz, Seçim Koordinasyon Merkezi'miz olacaktır. Hepimiz, ilk önce ailelerimizden başlamak üzere mahallemize ve Bozüyük'ümüze dağılarak çalışma yapacağız. Önümüzdeki seçimlerin Bozüyük'ümüze, Bilecik'imize ve Türkiye'mize hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hakk'tan niyaz ediyorum" dedi.

Eski ilçe başkanı ve belediye meclis üyesi adayı Mustafa İbiş ise BBP'ye katılım sayısının her geçen gün arttığını belirterek, bugüne kadar diğer partilerden istifa ederek, BBP'ye katılın kişi sayısının 250'yi bulduğunu kaydetti.

Güçlü bir şekilde 2014 yerel seçimlerine hazırlandıklarını ifade eden İbiş, "Bugün burada, partimize katılan birkaç kişiye temsili rozet takacağız. Aday tanıtım programımızda yaptığımız gibi maksadımız, kimseyi incitmek ve rencide etmek değil. Diğer siyasi partilerin yaptığı gibi sayı vermeyeceğiz. BBP'ye yakışır şekilde temsili rozet takacağız" diye konuştu.

Konuşmaların ardından BBP'ye yeni katılan üyelere rozet takıldı. AA

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım