BEBKA YÖNETİCİLERİ OSMANELİ’NDE

BEBKA YÖNETİCİLERİ OSMANELİ’NDE

Bursa, Bilecik, Eskişehir Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreterliği görevine getirilen İsmail Gerim, BEBKA İl Koordinatörü Fatih Aydın Osmaneli’yi ziyaret etti.

BEBKA Genel sekreteri Osmaneli’nin tarihi değerlerini ziyaret ederek ilçenin turizm değerleri hakkında detayı bilgi aldı. Osmaneli’nin tarihi doksunun çok zengin olduğunu ifade eden Gerim Osmaneli’nin Turizmde çok kısa sürede tanınabilirliğin artacağını belirtti.

Gerim ayrıca Osmaneli Prof.Dr.Yunus Söylet İçmeler Tesislerini inceleyen BEBKA genel sekreteri tesislerle ilgili önerilerde de bulundu.

Tarihi Çarşıda İş geliştirme Merkezi olarak projesi onaylanan alanda da incelemelerde bulunan BEBKA yöneticileri projenin Osmaneli’ne ve girişimcilere büyük katkı sağlayacağını ifade etti.

BEBKA projelerinde başarılı performansı ile sürekli proje üreten ve Osmaneli’ne büyük katkı sağlayan Osmaneli Belediyesi proje ekibi yeni açılacak çağrıları da takip ediyor. Turizmde öne çıkma hedefi uygun olarak özellikle “Osmaneli mutfağı” için kadınların elinin değeceği bir projeyi önümüzdeki günlerde Kültür ve Turizm Bakanlığına verileceği ifade edildi.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin; BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim ve BEBKA İl Koordinatörü Fatih Aydın’ın ilçeye ziyaretinden dolayı memnun olduklarını söyledi. İlçe Kaymakamı Edip Çakıcı’nın da katıldığı ziyaret sonrası BEBKA yöneticileri Osmaneli’nden ayrıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam