Belediye Basını Bilecik Basınıyla Buluştu

Belediye Basını Bilecik Basınıyla Buluştu

 

Gerçekleşen yemeğe Bilecik Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden Vahit Ökmen, Ertan İşlek, Tuncay Çankaya, Mehmet Candikmen, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden İsmail Cihan, Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nden Hülya Eken Çalışkan, Serkan Bircan ve Bilecik’te görev yapan gazete ve haber ajanslarının çalışanları katıldı.

                Etkinlikte Bilecik Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler eski Müdürü şu anda Kültür ve Sosyal İşler Müdürü olan İsmail Cihan yaptığı konuşmada, “Biz büyük bir aileyiz, bu ailenin birer fertleriyiz. Yeni dönemde Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü Vahit Beylere teslim edildi. Bu tıpkı bir zincirin halkaları gibidir. Bir dönem birisi vardır, bir dönem başka birisi vardır ama amaç aynıdır. Başından itibaren, Bilecik Belediyesi’nin Bilecik’te, yerelde, bölgede, ulusalda en iyi şekilde temsil edilmesi, basına Bilecik Belediyesi’nin faaliyetleri, icraatlarının yayınlanması en güzel ve en doğal haklarımızdan birisi diye düşünüyorum.” diyerek Vahit Ökmen’e görevinde başarılar diledi.

                Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Vahit Ökmen de daha önce Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevini yürüttüğünü, Ocak ayından itibaren Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler birimine bakmaya başladığını belirtti. Ökmen, “Buradaki amacımız belediyemizin hizmetlerini, başkanımızın hizmetlerini daha iyi bir şekilde duyurmak, daha doğru bir şekilde duyurmak. Toplantımızın amacı da açıkçası basın birimiyle istişare yapmak, fikir alışverişinde bulunmak ve dönem dönem bir araya gelmek.” dedi.

                Toplantının devamında basın mensupları önerilerini ve isteklerini dile getirdi. Ayrıca basın mensuplarına Bilecik Belediyesi’nin Web TV çalışmaları hakkında bilgi verildi. Toplantı başarılı çalışma temennileriyle sona erdi. ZEYNEP KILBAHRİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam