• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI VE KULÜP BAŞKANI ŞAHİNOĞLU VOLEYBOLCULARLA BİR ARAYA GELDİ

BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI VE KULÜP BAŞKANI ŞAHİNOĞLU VOLEYBOLCULARLA BİR ARAYA GELDİ

Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı ve Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Başkanı Ali Şahinoğlu, kulübün voleybol öğrencileri ile internet üzerinden düzenlenen online görüşmede bir araya geldi. Başkan Yardımcısı ve Kulüp Başkanı Şahinoğlu online yapılan antrenmana katılarak voleybol hocaları ve öğrencilere Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun selamlarını ileterek onlarla bir süre sohbet etti.

Öğrencilere “Sizleri, sizin salondaki cıvıltılarınızı, o neşeli, gülen yüzünüzü çok özledik. Ama bu günler geçecek, adını anmak istemediğimiz, hastalıklı, sıkıntılı, kısıtlamalı günlerde, şanslıyız. Çok kıymetli hocalarımız var. Sizleri bir arada tutmak,  moral ve motivasyonunuzu sağlamak için, interaktif ortamda bile olsa sizi zinde tutmak için egzersizlerinizi burada yaptırıyorlar. Onlarla gurur duyuyorum. Sizleri ne kadar seviyorsak onları da bir o kadar seviyoruz. Onlara da buradan tekrar teşekkür ediyorum” diyen Başkan Yardımcısı  Şahinoğlu sözlerine şöyle devam etti; “İnşallah bu günler geçecek, yine beraber maçlar kazanacağız, kaybetsek te önemli değil, biz sizleri çok seviyoruz. Kaybettiğimiz günlerde olacak ama insanı maç kazandırmak değil, maç kaybetmek geliştirir. Biz büyük bir aileyiz, bugün sizlerle bir aradayız. Sizler Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü’nün lokomotifisiniz. İnşallah çok güzel günlerde büyük başarılarda beraber olacağız.”

Başkan Yardımcısı Şahinoğlu voleybol öğrencilerine son olarak “Benim sizden bir ricam var; derslerinizi aksatmayın, bugünleri fırsat bilin, kitap okuyun, çok kitap okumaya çalışın, internet ve sosyal medyayı kontrollü bir şekilde kullanın” diyerek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam