• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BELEDİYE BAŞKANI KAZICI; “HERKESİ GELENEKSEL GÖLPAZARI PANAYIRIMIZA BEKLİYORUZ”

BELEDİYE BAŞKANI KAZICI; “HERKESİ GELENEKSEL GÖLPAZARI PANAYIRIMIZA BEKLİYORUZ”

Bilecik’in Gölpazarı ilçesine kurulan Geleneksel Gölpazarı Panayırı başladı.

Yaklaşık 61 yıldır ilçede kurulan panayır 12 Eylül 2017 Salı günü başladı. Altı gün sürecek olan panayır Pazar akşamına kadar devam edecek. Eskiden “ Hayvan ve Emtia Pazarı” olarak bilinen panayır geleneğinin yarım asırdan fazla devam ettiği de kaydedildi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı;

KAZICI; “ ESNAFLARIMIZA BOL VE BEREKETLİ KAZANÇLAR TEMENNİ EDİYORUM”

“Panayırımız yaklaşık 61 yıldır ilçemizde kuruluyor. Yıl boyunca çalışıp harmanı kaldırdıktan sonra kendileri için bir şeyler yapma fırsatı buldukları, eğlendikleri ve çevre köylerle ilçe dışından gelen insanların bir araya gelip buluştukları, hasret giderdikleri bu etkinlik adeta festival havasında geçiyor. İlçemizden ve civar illerden gelen esnaflarımız yerlerini almaya başladılar. Özellikle hafta sonu il dışında yaşayan hemşehrilerimizin yoğun katılım göstermesini beklediğimiz panayırımızın hayırlı-uğurlu olmasını diliyor, esnaflarımıza bol ve bereketli kazançlar temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Kazıcı Belediye olarak gereken tüm hazırlıkların da tamamlandığını belirterek herkesi panayıra beklediklerini de kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Sayın Başkan davet ediyorsunuz iyi güzelde o şehir içi yolun hali nedir öyle! Madem ki böyle bir organizasyon var tarihi de belli 2-3 km lik şehir içi yolunu asfaltlayamadınızmı?

    Geldik organizasyon iyi lakin yol işini yapmamış olmanız tuhaf geldi bana.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam