BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

Düzenlenen karşılamadan dolayı büyük memnuniyet yaşadığını dile getiren Başkan Selim Yağcı, belediye çalışanlarına hitaben yaptığı açıklamada, Bilecik için çok önemli bir süreci başlattıklarını belirtti.

“Sorumluluğumuz ve görevlerimiz daha da arttı” ifadesini kullanan Başkan Selim Yağcı, açıklamasında şunlara yer verdi:

“Değerli hemşehrilerimiz bizlere 3. kez kendilerine hizmet etme imkanı verdi. Bu şehir böyle bir şansı şu ana kadar elde edememişti. Biz düne kadar seçim çalışmalarımızda ne dediysek hep inanarak söyledik. Bu inancımız da sizlerden aldığımız destekle var oldu. Daha güzel, daha gelişmiş ve daha müreffeh bir Bilecik için, insanı daha fazla kucaklayan bir belediye, daha şefkatli, merhametli ve yardımsever bir belediyecilik anlayışını ortaya koymamız lazım. Gerçekten Bilecik için çok güzel çalışmaları birlikte gerçekleştirdik. Bilecik'in şartları içerisinde hayal denilen birçok projeyi hayata geçirdik. Sağ olsun hemşehrilerimiz de bu emeğimizin karşılığını her zaman veriyor. Demek ki çalışınca oluyor. Kadro olarak Bilecik'te bir ilki gerçekleştirerek 3 kez vatandaşlarımıza hizmet etme fırsatı bulduk. Bu bizler ve Bilecik için son derece önemli. Bundan sonraki süreçte de sizlerle birlikte Bilecik'e çok güzel çalışmaları gerçekleştireceğimize inanıyor, dualarını ve desteklerini bizlerden ve Bilecik’ten esirgemeyen tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” (Bilecik Belediyesi)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. TEBRİKLER – CHP İL BŞK NINI SN YAĞCININ SEÇİLMESİNDE GÖSTERDİKLERİ YOĞUN ÇABA VE GAYRETLERİNDEN DOLAYI TEBRİK EDİYOR BİR DAHAKİ SEÇİM DE TÜZÜN Ü ASMALARINI RİCA EDİYORUM

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam