• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI İTFAİYECİLERİ AĞIRLADI

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI İTFAİYECİLERİ AĞIRLADI

Belediye Başkanı Selim Yağcı, İtfaiyecilik Haftası etkinlikleri kapsamında İtfaiye Müdürü Cengiz Toklucu, İtfaiye Müdürlüğü çalışanları ve Bilecik Belediyesi Çocuk Akademisi Gönüllü İtfaiyecilerinden oluşan heyeti ağırladı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Selim Yağcı, İtfaiye Müdürü Cengiz Toklucu ve beraberindekilere teşekkür etti.


İtfaiye Müdürü Cengiz Toklucu ve itfaiye çalışanlarının İtfaiye Haftasını tebrik eden Belediye Başkanı Selim Yağcı, ”İtfaiye Haftası dolayısıyla Belediyemiz İtfaiye Müdürlüğü Yöneticileri ve Belediyemiz Çocuk Akademisi Gönüllü İtfaiyecileri ziyarette bulundular. İtfaiye Müdürlüğümüzün ve Gönüllü İtfaiyecilerimizin ziyaretlerinden son derece memnun oldum. Büyük bir özveri ve fedakarlılıkla çalışan, her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, zor şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin çalışan İtfaiye personelim başta olmak üzere bütün İtfaiye çalışanlarının İtfaiye Haftasını kutluyorum, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam