• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BELEDİYE BAŞKANINA ŞOK SALDIRI

BELEDİYE BAŞKANINA ŞOK SALDIRI

Milletvekili Halil Eldemir’in de katıldığı genişletilmiş Ak Parti İlçe Teşkilatı danışma toplantısına katılan Belediye Başkanı Münür Şahin, toplantı sonrası Milletvekilini yolcu ettikten sonra tek başına evine dönerken 77 plakalı Tofaş marka arac içinde kendisini takip eden ve madde bağımlısı olan 4 kişinin saldırısından Şöförü Ekrem Günay’ın çabukluğu ve Osmaneli Emniyet Müdürlüğünün zamanında müdahalesiyle kurtuldu.

Başkan Münür Şahin yaptığı açıklamada; Milletvekili Halil Eldemir’i yolcu ettikten sonra tek başına evine dönerken daha önce kendisini tehdit ederek yeni hal binasının kantar işletmesinin kendilerine verilmesini talep eden ve kendilerine mafya görüntüsü veren madde bağımlısı 4 kişinin kendisini takip ettiğini fark ettiğini,  evine 20 metre mesafe kala ise bir anda 4 kişinin önünü kesmesi ve kendisini zorla arabaya bindirmeye kalkmasına direndiğini.

Bu arada bıçakla kendisini öldürecekleri tehdidinde bulunanların etrafını sarması sonrası bir anda bende de silah var sizi vururum diyerek beline sarılmasıyla, karanlıktan da yararlanarak saldırganları kendisinde silah var korkusuyla etkisizleştirdiğini. Kımıldayanı vururum diyerek herkesin duyacağı şekilde bağırmasıyla panikleyen saldırganları yerlerinde bloke ettiğini. Sonrada şoförünü arayarak onunda hızla emniyete haber vermesi ve Osmaneli Emniyetinin çok kısa sürede olay yerine gelip saldırganlara müdahale etmesiyle kendilerine mafya süsü veren madde bağımlıların elinden kurtulduğunu ifade etti.

Olay sonrası Osmaneli Emniyetine teşekkür eden Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin saldırganlardan davacı oldu. Son derece üzgün olan belediye başkanımızı olay sonrası Başta Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı,İçe ve İl Emniyet Müdürümüz ve emniyet müdür yardımcısı arayarak geçmiş olsun dileğinde bulundu. Olayla ilgili adli soruşturma başlatıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam