BELEDİYE BAŞKANLARI KARİYER GÜNLERİNDE

BELEDİYE BAŞKANLARI KARİYER GÜNLERİNDE

1

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, Osmaneli Belediye Başkanı Münir Şahin “3. Kariyer Günleri” etkinliğinin son gününde konuşmacı olarak katıldı.

2

Şeyh Edebali Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Salonu’nda İşletme Bölüm Başkanı Prof.Dr. İsa İpçioğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen söyleşide Belediye Başkanları hayatları, kariyerleri ve belediye çalışmaları hakkında öğrencilere bilgiler aktardı. Öğrencilerin sorularına da cevap veren Belediye Başkanları, gerek öğrencilik yıllarındaki gerek çalışma hayatlarında edindikleri tecrübeleri paylaştılar. Başkanlar sohbet ortamında gerçekleşen söyleşide şehrimiz için yapmayı planladıkları yeni projeler hakkında bilgiler verirken Kariyer Günlerinin son oturumunda öğrenciler eğitim gördükleri şehrin geleceğine yönelik bilgi edinme fırsatı yakaladılar.

3 4 5 7

Program sonrasında katılımlarından dolayı konuşmacılara teşekkür edildi ve kahve fincanı takımı takdim edildi. Ayrıca program sonrasında Belediye Başkanları, Üniversite yöneticileri ve öğretim üyeleri ile öğrenciler hatıra fotoğrafı çektirdiler.

8 9

MEHMET SELİM SAÇTI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam