BELEDİYE TARAFINDAN DİKİLEN BONE VE MASKELER DEVLET HASTANESİNE TESLİM EDİLDİ

BELEDİYE TARAFINDAN DİKİLEN BONE VE MASKELER DEVLET HASTANESİNE TESLİM EDİLDİ

Osmaneli Belediyesi Koronavirüsle mücadeleye ve 24 saat halkının hizmetinde olmaya devam ediyor. Bu konuda belediye bünyesinde üretilen maske ve boneler İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Güliz Yaşar’a teslim edildi.

Osmaneli’li kadınlar tarafından, Belediye Sürekli Eğitim Merkezi’nde, ilçede faaliyet gösteren Tufan Giyimin de desteği ile üretilen maske ve bonelerle, Koronavirüsle mücadele konusunda Osmaneli halkına ve Osmaneli İlçe Devlet Hastanesi’ne yardımcı olunuyor.

İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Güliz Özyaşar ve Hastane Müdürü Sinan Mut’u ziyaret eden Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Sürekli Eğitim Merkezinde üretilen Boneleri teslim etti. Sağlık personeline teşekkür ederek her zaman yanlarında olduklarını ifade etti. Sağlık Bakan Yardımcısı Hemşehrimiz Halil Eldemir’e de teşekkür eden Başkan Şahin; “Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezinde kendini geliştiren Kübra Tufan ve Hatice Tufan kardeşlerimiz kurdukları küçük atölyede sipariş verdiğimiz boneleri diktiler.
Sürekli Eğitim Merkezimiz de maske üretimini gerçekleştirdi. Devlet Hastanemizin her türlü ihtiyacına destek olan bakanımızdan ve gecesini gündüzüne katarak Koronavirüs salgınına karşı mücadele eden Başhekimimiz ve tüm sağlık personelimizden Allah razı olsun” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam