• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BELEDİYEDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

BELEDİYEDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi sonrasında görevi devralan Semih Şahin’in Bilecik Belediyesinde görev değişiklikleri gerçekleşiyor. Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin yakın çalışma ve müdürlükleri kurmaya başladı. Bu kampsamda müdürlüklere yeni isimler atanırken, bazı müdürlerinde farklı birimlere gönderildiği iddia edildi.

Yapılan görev değişikliğine göre iddia edilen görevlendirmeler şu şekilde; Bilecik Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Serkan Erdem’in Destek Hizmetleri Müdürü olarak görevlendirildiği, yerine ise Mali Hizmetler Müdürlüğünde şef olarak görev yapan Mehmet Sarı’nın getirildi.

Tesisler Müdürlüğünde Müdür Vekili olarak görev yapan Hakan Uygun’un Bilecik Şehirlerarası Otobüs Terminalinde bilgisayar işletmeni olarak görevlendirildiği, Bilecik Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünde görevli Müdür Vekili K. Cengiz Toklucu’nun Tesisler Müdürü olarak görevlendirildi.

Ruhsat ve Denetim Müdürü Fatih Zeyhan’ın İtfaiye Müdürü olarak görevlendirildiği,
Mali Hizmetler Müdürlüğü bünyesindeki Şehirlerarası Otobüs Terminalinde görevli tahsildar Cemal Temel’in Ruhsat ve Denetim Müdür Vekili olarak görevlendirildi.

Basın, Yayın Halkla İlişkiler Müdür Vekili Umut Özdemir, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevine, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Müdür Vekili İsmail Cihan’ın Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde bilgisayar işletmeni olarak görevlendirildi.

Bilecik Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğünde Müdür olarak görev yapan Serkan Bircan’ın Mezarlıklar Müdürlüğüne tekniker olarak görevlendirildiği, Özel Kalem Müdürlüğü ve Hukuk İşleri Müdürlüğüne ise müdür vekili olarak Özkan Sözkesen’in getirildi.

Bilecik Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğünde Müdür Vekili olarak görev yapan Dürdane K. Erhun’un Zabıta Müdürlüğünde bilgisayar işletmeni olarak görevlendirildiği, yerine Yazı İşleri Müdürlüğünde şef olarak görevli Nilgün Kardaş’ın müdür vekili olarak görevlendirildi.

Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde görevli Erdem Tetik’in, Bilecik Şehirlerarası Otobüs Terminaline bilgisayar işletmeni olarak görevlendirildiği, yerine Mali Hizmetler Müdürlüğünde bilgisayar işletmeni Ahmet Özbek görevlendirildi.

Zabıta Müdürlüğünde zabıta memuru olarak görev yapan Sali Yılmaz’ın ise, Zabıta Amir Vekili olarak görevlendirildiği öğrenildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam