BEM-BİR-SEN Adaylara Başarılar Diledi

BEM-BİR-SEN Adaylara Başarılar Diledi

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Demirel şunları aktardı:

“MEMUR-SEN Konfederasyonuna bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği (BEM-BİR-SEN) Sendikası olarak; Önümüzdeki yerel seçimlerde aday adaylıklarını açıklayan tüm siyasi parti il, İlçe ve belde belediye başkanı aday adaylarına her şeyden önce bu hizmet yarışında ben de varım deme cesaret ve sorumluluğunu gösterdikleri için sendikamız adına teşekkür ederiz.

Sendikamızın iş kolları içerisinde Belediyeler, İl Özel İdaresi ve İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü olması nedeni ile yerel seçimler sendikamız ve ilimizin daha iyi yerlere gelmesi ve gelişen ve büyüyen bir Bilecik olarak devam etmesi açısından önem arz etmektedir.

Yapılacak olan seçimlerin ülkemiz ve ilimiz adına dirlik, birlik ve beraberlik içinde geçmesini temenni eder; birbirinden değerli tüm adaylara girecekleri hizmet yarışında başarılar dilerim.”

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. başarılar – BEMBİRSEN e ve tüm yönetimine teşekkürler her zaman farkını hissettiren sendika başkanıma ve sizlere ve seçimlerdeki adaylara teşekürler

  2. …. – Sendika olarak bizler için elinizden geleni yaptığınızın farkındayız… Afet Müdürlüğü olarak sizlere çok teşekkür ederiz…

  3. ö.i. – teşekkürler bembirsen özel idarenin SDS konusunda da gösterdiğiniz çabaları tatdir ediyoruz… iyiki varsınız…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam