Beygaz’dan “Bey”lere Özel Muamele!

Beygaz’dan “Bey”lere Özel Muamele!

 

Büyük müteahhitlere ve bürokratik güç sahiplerine ait taleplere hızlı bir şekilde yanıt veren Beygaz’ın, sıradan vatandaşlardan gelen taleplere aynı hassasiyeti göstermediği iddia ediliyor. İlkbahar aylarında başvuru yapmasına rağmen talebi karşılanmayan gariban vatandaşlar, kış aylarını nasıl geçireceğini düşünüyor.
Kış geldi ve havalar soğudu. Doğalgazın nimetlerinden faydalanmak ümidiyle evlerini sobalı şekilde yaptırmayanlar, çareyi elektrikli ısıtıcılarda arıyor. Yemek yapabilmek için tüp kullanılırken, sıcak su ihtiyacı da şofbenlerden karşılanıyor. Hal böyleyken bile, birçok vatandaşın başvurusu askıda bekliyor.
Konudan şikayetçi vatandaşlar, Beygaz’ın işleri ağırdan aldığını, yetkili ve yeterli teknik personeli olmaması sebebiyle de başvuruların aylarca bekletildiğini söylüyor. 
Ayrıca, servis kutularının bağlantısıyla ilgili her türlü çözüm aboneden bekleniyor.
Öncelikle sokağın bir buçuk metre derinliğinde kazılması isteniyor. Kazılan alanı kapatmak için gerekli kumu başvuru sahibi tedarik ediyor. Bunların yanı sıra tahrip edilen asfalt için de belediyeye para yatırmak gerekiyor. 
HASAN GÜNER

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Bize hala bağlamadılar – Selim Yağcı birkez daha seçilmek istiyorsa olaya el atsın, bize bağlamadılar kaç günden beri

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç