BİLECİK; 1-6 EYLÜL KURTULUŞ ŞENLİKLERİ ESNAF VE SANATKARLAR ALIŞVERİŞ GÜNLERİ BAŞLIYOR

BİLECİK; 1-6 EYLÜL KURTULUŞ ŞENLİKLERİ ESNAF VE SANATKARLAR ALIŞVERİŞ GÜNLERİ BAŞLIYOR

Bilecik Belediyesi öncülüğünde; Ticaret ve Sanayi Odası, Bilecik Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Giyim ve Mensucat Odası, Madeni İşler Odası Başkanlığı, Yiyecek Maddesi Satan Esnaflar Odası Başkanlığı  ile Bilecik Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası tarafından hazırlanan 1-6 Eylül Kurtuluş Şenlikleri Esnaf ve Sanatkarlar Alışveriş Günleri başlıyor.

1-6 Eylül Kurtuluş Şenlikleri Esnaf ve Sanatkarlar Alışveriş Günleri ile Bilecik’imizin Düşman İşgalinden Kurtuluşu etkinlikleri, geçmiş yıllarda olduğu gibi renkli ve güzel aktiviteler ile kutlanacak.

ETKİNLİKLER KAPSAMINDA MİTHAT KÖRLER BİLECİKLİLERE KONSER VERECEK

Bilecik Belediyesi koordinasyonunda; ilimizdeki esnaf ve oda başkanları ile 6 Eylül Bilecik’in Kurtuluşu etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan6 Eylül Bilecik’in Kurtuluşu Esnaf ve Sanatkarlar Alışveriş Günleri, Bilecik’in Düşman İşgalinden kurtuluşu etkinliklerine ayrı bir renk katacak.

1-6 Eylül tarihlerinde Cumhuriyet Meydanında kurulacak olan Kurtuluş Şenlikleri Esnaf ve Sanatkarlar Alışveriş Günlerinde çocuklarımız için sürpriz gösteri ve etkinlikler düzenlenirken aynı zamanda ilimiz, ilçe ve beldeleri ile köylerinin yöresel lezzetleri vatandaşlarımızın beğenisine sunulacak.

Bütün Bilecik olarak birlik ve beraberlik tablosunun çizileceği Alışveriş Günlerinin son günü olan 6 Eylül’de saat: 20:30’da Sanatçı Mithat Körler, Bileciklilere konser verecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam