• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİLECİK ARENA PROGRAMININ BU HAFTAKİ KONUKLARI EĞİTİMCİLER

BİLECİK ARENA PROGRAMININ BU HAFTAKİ KONUKLARI EĞİTİMCİLER

Bilecik Arena programının bu haftaki konukları pandemi sürecinde açılacak okullara ilişkin son günlerde herkesin endişe duyduğu konuların masaya yatırılacağı eğitimciler olacak.

Bilecik Arena Programının bu haftaki konukları, ilimizdeki özel okul temsilcilerinden Sınav Eğitim Kurumları ilk ve ortaokul müdürü Kerem Fırat Yılmaz, Özel Bilecik Edebali Anaokulu ve Özel Bilecik Edebali Şehir İlkokulu sahibi Özgür Güzel ile Mor Mavi Eğitim Kurumları sahibi Aliye Ayaz olacaklar.

Haber228 editörü Uğur Baklacı’nın moderatörlüğünde gerçekleşecek programda, konuklara Yarın Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cafer Elmas, Bilecik olay sahibi İbrahim Rafet Sünetçi, Değişim Gazetesi Muhabiri Hande Nur Uysal ve 11haber Sahibi Erhan Toka, eğitime dair sorularını konuklarını soracaklar.

16 Eylül Çarşamba günü çekilecek program için, soru, öneri ve görüşlerinizi; 0545 330 01 00 numaralı telefondan yada bilecikarena11@gmail.com mail adresinden bizlere iletebilirsiniz.

Gündem yaratacak ve herkesi yakından ilgilendiren programı 18 eylül cuma günü saat 12 de Bilecik Arena kanalı ile yarin11.com, haber228.com, bilecikolay.com, bilecik11.com ve 11haber.com internet sitelerinden izleyebilirsiniz.

Bilecik arenayı takipte kalın..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam