BİLECİK BELEDİYESİ GÜZEL MARKET AÇILDI

BİLECİK BELEDİYESİ GÜZEL MARKET AÇILDI

OYUNCAKTAN GİYSİYE, MOBİLYADAN BEYAZ EŞYAYA YÜZLERCE ÜRÜN İHTİYAÇ SAHİPLERİYLE BULUŞACAK

Bilecik Belediyesi tarafından hazırlanan proje kapsamında açılan Güzel Market Dayanışma Mağazasının açılışı yapıldı.

Sosyal belediyecilikte birçok güzel çalışmayı uygulamaya koyan Bilecik Belediyesi, vatandaşlar arasındaki yardımlaşma ve dayanışma duygularının pekişmesini sağlayacak Güzel Market’i, vatandaşların hizmetine sundu.

Oyuncaktan giysiye, mobilyadan beyaz eşyaya yüzlerce ürünün ihtiyaç sahipleriyle buluşacağı Güzel Market Dayanışma Mağazasının açılış programına, Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkanı Semih Şahin ve eşi Serpil Şahin, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Metin Yaşar, İlçe Başkanı Berna Pamukçu, İyi Parti İl Başkanı Halil Şahin, İlçe Başkanı Serdar Demirkapı, Kent Konseyi Başkanı Seyfi Özgen, belediye başkan yardımcıları, il genel ve belediye meclis üyeleri, muhtarlar ile çok sayıda vatandaş katıldı.

BAŞKAN ŞAHİN:

‘’BİLECİK BELEDİYESİ VEREN EL İLE ALAN EL ARASINDA KÖPRÜ OLACAK’’

Belediye Başkanı Semih Şahin, açılışta yaptığı konuşmada açılışı yapılan Güzel Market Dayanışma Mağazasının insanlar arasındaki yardımlaşma ve dayanışmaya olan katkısına değindi.

Bilecik Belediyesi olarak Bilecik’te daha güzel çalışmalar gerçekleştirmeye devam edeceklerini belirterek, şunları kaydetti:

‘’Öncelikle Güzel Market’in şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bilecik Belediyesi olarak insanlar arasındaki yardımlaşma ve dayanışmayı pekiştirecek güzel bir çalışmayı gerçekleştirdik. Belediye Başkanlığı olarak bizler sadece buraya elindeki ürünü getiren vatandaşlarımız ile ihtiyaç sahibi hemşehrilerimiz arasında köprü vazifesi göreceğiz. Bunu yani Bilecik Belediyesi bir şeyler dağıtmayacak. Yani hayırsever vatandaşımız ile ihtiyaç sahibi vatandaşımız arasındaki bağı kuracak. Bu işin ve yardımlaşmanın organizasyonunu yapacak.’’ Dedi.

‘’ÇOCUKLARIMIZI GÜZEL MARKETTEKİ OYUNCAKLARLA GÜLÜMSETECEĞİZ’’

Bilecik Belediyesi Güzel Market’te en çok beğendiği ve önem verdiği bölümün, çocuklar için hazırlanan oyuncak bölümü olduğunu kaydeden Başkan Şahin, ‘’Ben en çok çocuklar adına sevindim. Çünkü bu projemizle Bilecik’te hiçbir çocuk oyuncaksız kalmayacak. Bu anlamda vatandaşlarımızın Güzel Market’e katkı vermeye davet ediyorum’’ dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam