• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİLECİK BELEDİYESİ KATLI OTOPARK 10 YILLIĞINA İHALE EDİLİYOR

BİLECİK BELEDİYESİ KATLI OTOPARK 10 YILLIĞINA İHALE EDİLİYOR

Mülkiyeti Bilecik Belediyesi’ne ait 91 adet iş yeri ile birlikte Bilecik Belediyesi Katlı Otoparkın da ihale yoluyla kiraya verileceği belirtildi.

Bilecik Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada konu hakkında şu bilgilere yer verildi:

‘’Belediyemize ait Bilecik merkezde bulunan muhtelif işyerleri ve Bilecik Merkez Aşağıköy Eskişehir-İstanbul yolu üzerinde bulunan Bilecik Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yer alan yazıhane ve işyerleri 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre açık teklif usulü ile ihale süreleri listede belirtildiği gibi ayrı ayrı ihale edilerek kiraya verilecektir. İhale 27/02/2020 Perşembe günü Saat 10:00’te Bilecik Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

KATLI OTOPARK, YIKAMA BÖLÜMÜ VE ASANSÖRLERİ DE HİZMET VERECEK

Açıklamada, Bilecik Belediyesi Katlı Otopark, ihale edildikten sonra yıkama bölümünün ve asansörün de hizmete gireceği belirtilerek, ‘’144 araç kapasiteli katlı otopark, şehir içindeki trafiğin azaltılmasında büyük payı olacaktır. 3 kat şeklinde hizmet verecek katlı otoparkta şu ana kadar hizmet vermeyen yıkama bölümü ile 3. Katı da hizmet verecektir. 2 girişi bulunan katlı otopark,  günlük olduğu gibi abonelik sistemi ile de vatandaşlarımıza hizmet verecektir’’ şeklinde ifade edildi.

OTO YIKAMA BÖLÜMÜ HEMŞEHRİLERİMİZE BÜYÜK BİR KOLAYLIK SAĞLAYACAK

Açıklamada ayrıca, 10 yıllığına ihale edilecek katlı otoparkın şu ana kadar hizmet vermeyen oto yıkama bölümüyle hizmet verecek olup, hemşehrilerimize büyük kolaylık sağlayacağı belirtildi.

Şu an büyük bir kısmı dolu olarak hizmet veren katlı otoparkın ilerleyen dönemlerde şehir içi trafiği rahatlatması açısından büyük bir ihtiyacı gidereceği belirtildi.

ŞEHİR İÇİ YAYALAŞTIRMA PROJESİ KATLI OTOPARKA OLAN İLGİYİ ARTIRACAK

Söz konusu ihale çalışması için yapılan açıklamada ayrıca Bilecik Belediyesi tarafından şehir merkezinde gerçekleştirilecek sokak yayalaştırma projeleriyle katlı otoparka büyük bir talebin olacağı bilgisi verildi.

Muammen bedeli, 17 Şubat Pazartesi günü yerel gazetede çıkacak ilanda belirlenecek olan katlı otopark ihalesine başvurular, Pazartesi gününden itibaren Bilecik Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’ne başvurabileceklerdir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam