BİLECİK BELEDİYESİ SALGINLA MÜCADELEDE HIZ KESMİYOR

BİLECİK BELEDİYESİ SALGINLA MÜCADELEDE HIZ KESMİYOR

Bilecik Belediyesi tarafından Covid 19 salgını ile mücadele çalışmaları birçok alanda aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Dünya ve ülkemizi etkisi altına alan salgın ile üç ayı aşkın bir süredir mücadele eden Bilecik Belediyesi, vatandaşlarımızın yoğun olduğu alanlar yanı sıra birçok mekan ve alanda dezenfekte çalışmasını sürdürüyor.

Kurum ve kuruluş binaları olmak üzere, ibadethaneler, okullar, site ve yerleşkeler gibi vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu alanlarda başta olmak üzere bini aşkın noktada birçok kez dezenfekte çalışması yapan ekipler, şehir merkezindeki banka ATM noktaları, dinlenme ve eğlence alanları gibi halkın yoğun şekilde kullandığı alanlarda dezenfekte çalışması gerçekleştiriyor.

Ekipler çalışmaları kapsamında ayrıca ilaçlama araçları ile park ve bahçeler, otogar ve benzeri büyük alanlarda da ilaçlama ve dezenfekte çalışmasını sürdürüyor.

Şu ana kadar 330 bini aşkın maskeyi vatandaşlarımıza dağıtan Bilecik Belediyesi tarafından salgın ile mücadele kapsamında şehir merkezindeki noktalarda maske dağıtımı devam ediyor.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam