Bilecik Belediyesi Ulusal Basında Ses Getiriyor

Bilecik Belediyesi Ulusal Basında Ses Getiriyor

Yakın dönemde, kentimizi ziyaret ederek, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ile çeşitli röportajlar gerçekleştiren ve belgesel programları için ulusal anlamda çekimler yapan KANAL 24, TV NET ve AS TV ile Bilecik Türkiye ve dünyaya tanıtılmış oldu. Bu kapsamda Bilecik'in tarihi, kültürel ve köy yaşantısına ait birçok çekim gerçekleştiren AS TV ekranlarında yayınlanacak olan “Kadın Gözüyle” programını vatandaşlar, 14 Kasım Perşembe günü saat 12.30 ile 16 Kasım Cumartesi günü saat 08.30 tarihlerinde izleyebilecekler.

Öte yandan Bilecik Belediyeler Birliği tarafından “Bilecik Dünya Turizm Destinasyonu” kapsamında Bilecik tarihi, kültürel, sosyal yaşamı ve yemek kültürü hakkında birçok çekim yapılarak tanıtıldı. Osmanlı Devleti'nin manevi kurucusu olan Şeyh Edebali ve türbesinin de geniş biçimde tanıtıldığı programlar, insanların bilgisi ve beğenisine sunularak, şehrimiz tanıtıldı.

 

“HEDEFİMİZ KURULUŞ VE KURTULUŞ'UN ŞEHRİ, BİLECİK’İDÜNYAYA TANITMAK”

 

Başkan Selim Yağcı, 81 ile dağıtılan Marmara Belediyeler Birliği (MBB) dergisinde de geniş biçimde ele alınarak, tanıtıldı. Başkan Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi'nin çalışmaları ile yeni projeler hakkında dergiye yaptığı açıklamalarda, Bilecik'e hizmet sevdalısı oldukları vurgusunu ifade etti. Açıklamalarında, hedeflerinin Bilecik'i Türkiye ve dünyaya tanıtmak olduğunu dile getiren Başkan Selim Yağcı, şehrin alt yapısı, temizlik işleri, su ihtiyacı, yol ve ulaşım çalışmaları başta olmak üzere birçok konuyu çözdüklerini bundan sonraki süreçte şehrin tanıtımına ilişkin büyük projeler hazırladıklarını aktardı. Başkan Selim Yağcı, spora yönelik tesisler ve projeler başta olmak üzere engelliler için şehrin yeniden dizaynı, alışveriş merkezlerinin yapımı, yeni altgeçit ve üstgeçitlerin yapılması, Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nin yapılarak her gün ayrı bir etkinliği Bileciklilere sunulması gibi birçok güzel çalışmayı Bileciklilere sunmanın mutluluk verici olduğunu röportajlarda yansıttı.

Şehrin altyapı ve sosyal vizyonu adına büyük atılımlar yaptıklarını kaydeden Başkan Selim Yağcı, ulaşmak istedikleri hedefin, Osmanlı’nın kuruluş şehri Bilecik’i dünyaya tanıtmak' olduğunu her seferinde dile getirdi.

 

“BELEDİYEDENİZ”İN EKİM AYI SAYISINDA GENİŞ YER ALDIK

 

Denizbank'ın aylık çıkarmış olduğu ''BelediyeDeniz'' Ekim 2013 sayısında, Başkanımız Selim Yağcı'nın Bilecik hakkındaki görüşlerine geniş yer aldı.

''Enerji Dostu Çevreci Belediyeler'' konusuyla yayımlanan sayıda, Başkanımız Selim Yağcı'nın Bilecik'i Türkiye ve dünyaya tanıtma hedefi ile bu hedefe yürürken yapılan çalışmalar hakkında görüşlerine yer verildi.

''Başkanla Özel'' başlıklı köşe yazısında ise Başkanımız Selim Yağcı'nın aile yaşantısı ve özel hayatına ilişkin bilgilerin verildiği sayı ile Marmara Belediyeler Birliği Dergisine verilen adreslerden ulaşabilirler.

http://www.belediyedeniz.com/dergi/

http://www.marmara.gov.tr/document/dergi/birlik_ekim_kasim_aralik_2013.pdf (Bilecik Belediyesi)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam