• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİLECİK BELEDİYESİ ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK ŞENLİĞİ BAŞLADI

BİLECİK BELEDİYESİ ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK ŞENLİĞİ BAŞLADI

Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Bilecik Belediyesi Ulusal Egemenlik ve Çocuk Şenliğinin kapıları çocuklarımız için açıldı. Bilecik Belediyesi Ulusal Egemenlik ve Çocuk Şenliği kapsamında Cumhuriyet Meydanında kurulan eğlence alanında bir araya gelen çocuklar birbirinden güzel oyun ve aktivite ile buluşuyor.

Belediye Başkanı Semih Şahin ve Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Şenliğinin açılışını yaparak, çocuklara patlamış mısır ikram etti, hediyeler verdi. Çocukların eğlencesine ortak olan Belediye Başkanı Semih Şahin, çocukları çok sevdiğini ve yeni dönemde çocuklarımızı birbirinden güzel etkinlik ile buluşturacaklarını kaydetti.  27 ve 28 Nisan tarihlerinde gün boyunca çocuklar için açık olacak eğlence alanında çocuklar;  birbirinden güzel masal kahramanlarının yanı sıra, çizgi film karakterleri ile fotoğraf çektiriyor.

Çocuklar için birbirinden güzel oyun alanlarının olduğu etkinlikte çocuklar; şişme basket alanları, elastik çocuk rodeo, elastik rodeo, bunge run alanları, engelli park alanları, engelli duvar, fut basketbol alanı, kaydıraklı süpermen evi, korsan adası, sarı şato zıpzıp alanı, minik zıpzıp alanı ve zıp zıplı tırmanma duvarı alanlarında,  gönüllerince eğlenecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam