BİLECİK BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARI BAŞLADI

BİLECİK BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARI BAŞLADI

Bilecik Belediyesi tarafından çocukların yüzme, basketbol, futbol, tenis ve voleybol alanlarında eğitimler alacağı Yaz Spor Okulları başladı.

Bilecik Belediyesi Su Eğlence Dünyası’nda gerçekleştirilen etkinliğe katılan Belediye Başkanı Semih Şahin, öğrencilerin heyecanını paylaştı.

Bilecik Belediyesi olarak çocuklarımızın yaz döneminde verimli ve keyifli bir dönem geçirmeleri için gerekli çalışmaların tamamlandığını kaydeden Başkan Şahin, ‘’Bilecik’te hedefimiz bütün çocuklarımıza en iyi şekilde yüzmeyi öğretmek ve diğer branşlarda da gerekli eğitimleri almasıdır. Çocuklar için yapılacak her hizmette biz varız. Velilerimiz de çocuklarımızla ilgilenirse, yüzen, koşan ve eğlenen bir çocukluk yaşatmak istiyoruz. Sadece sporla da kalmayalım kültürel ve sanatsal aktivitelerle de buluşturalım. Burada uzman eğitmenlerimiz var. Elimizden geldiği kadar titiz davranarak eksiksiz tamamlamak istiyoruz. Çocuklarımızın en güzel şekilde eğlenerek, verimli bir yaz dönemi geçirmeleri dileklerimle. Kurslarda eğitim verecek eğitmenlerimize şimdiden teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Şahin daha sonra çocuklarla ilgilendi ve hatıra fotoğrafları çektirdi.

Aileler ve çocuklar da Belediye Başkanı Semih Şahin, öğretmenler ve belediye çalışanlarına katkıları dolayısıyla teşekkür etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam