• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİLECİK BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLAR İÇİN ÜCRETSİZ “ROBOTİK KODLAMA” KURSU

BİLECİK BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLAR İÇİN ÜCRETSİZ “ROBOTİK KODLAMA” KURSU

Bilecik Belediyesi tarafından çocukların verimli ve eğlenceli bir yaz dönemi geçirmeleri amacıyla ücretsiz ‘’Robotik Kodlama’’ kursları verilecek.

Başta Yaz Spor Okulları ve Sanat Akademisi faaliyetleri olmak üzere çocukların hem fiziki anlamda hem de sosyal ve kültürel açıdan en iyi şekilde yetişmeleri amacıyla çeşitli hizmetleri uygulamaya koyan Bilecik Belediyesi, çocuklara yeni bir hizmetin müjdesini verdi.

Geleceğimizin mimarları için ‘’ Çocuklarımız Algoritmik ve Tasarım Odaklı Düşünmeyi Keşfediyor! sloganıyla hazırlanan program kapsamında, Bien Seramik Bilgi Evi Matematik Müzesi’nde gerçekleştirilecek olan “Robotik Kodlama” kursuna 6-10 yaş arası tüm çocukların katılabileceği belirtildi.

Kursların ücretsiz olup gerekli malzemelerin, kursiyerler tarafından karşılanacağı robotik kodlama kursları için kayıtlar 2 Ağustos Pazartesi günü son bulacak.

Belediye Başkanı Semih Şahin’in çocuklara yaz tatili hediyesi olan Robotik Kodlama kurslarının 3 Ağustos Salı günü başlayacağı ve kayıt yerinin Bilecik Belediyesi Bien Seramik Bilgi Evi olduğu bildirildi.

Bir ‎şunu diyen bir yazı '‎Son Başvuru 2 Ağustos Pazartesi Çocuklarımız Algoritmik ve Tasarım Odaklı Düşünmeyi Keşfediyor! Bien Seramik Bilgi Evi' nde bulunan Matematik Müzesi'nde gerçekleştirilecek "Robotik Kodlama" kursuna 6-10 yaş arası tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Kayıt yeri Bien Seramik Bilgi Evi 3. Kat Not: Kursumuz ücretsiz olup, malzemeler aileler tarafından arşılanacaktır. Kursumuz 3 Ağustos 2021, Salı günü başlayacaktır. انا BİLECİK SEMİH SEM BİLECİK ŞAHİN BAŞKANI BELEDİYE‎'‎ görseli olabilir

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam