BİLECİK BELEDİYESİNDEN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

BİLECİK BELEDİYESİNDEN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

5 Ekim 2013 Cumartesi günü ücretsiz olarak gerçekleşecek olan Bilecik Belediyesi Doğa Yürüyüşü için yoğun bir katılım bekleniyor. Kayıtlar tüm halkımıza açık olup kayıt yaptırmak isteyenler Bilecik Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi öğrenci otağından kayıt yaptırabilirler. 5 Ekim 2013 günü saat 07.45’teSelöz Köyü Baraj Gölet’inden başlayacak olan doğa yürüyüşü 10 kilometrelik yürüyüş ile Bilecik Belediyesi Pelitözü Gölpark Açık Hava Tiyatrosuna ulaşılacak. Doğa yürüyüşüne katılmak isteyenler için Bilecik Belediyesi bahçesinden ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi bahçesinden belediye otobüsleri kaldırılacaktır.

Bilecik Belediyesi tarafından yürüyüşe katılacak olanlara ücretsiz olarak kumanya, yağmurluk, tişört, şapka, güzergâh haritası verilecektir. Doğa yürüyüşüne katılanlara yürüyüş sonrasında sertifika verilecektir. Yürüyüş sonrasında Pelitözü Açık Hava Tiyatrosunda mangal partisi ve çeşitli etkinlikler düzenlenecektir.

Geçtiğimiz yıl ilk olarak gerçekleştirilen Doğa Yürüyüşüne yüzlerce vatandaş katılmış olup renkli görüntüler ortaya çıkmıştı. (Bilecik Belediyesi)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam