BİLECİK BELEDİYESİNDEN ÖĞRENCİ VE VELİLERE EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETİ

BİLECİK BELEDİYESİNDEN ÖĞRENCİ VE VELİLERE EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETİ

Bilecik Belediyesi tarafından Liselere Giriş Sınavı’na (LGS) hazırlanan 8. sınıf ile Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanan 12. Sınıf öğrenci ve velilerine yönelik Eğitim Danışmanlık hizmeti verilecek.

Sosyal belediyecilik anlamında birçok önemli ve güzel çalışmaya imza atan Bilecik Belediyesi, öğrenci ve velilere yönelik yeni bir çalışmayı gerçekleştiriyor.

Geçtiğimiz dönemde öğrencilere birçok alanda danışmanlık hizmeti veren Bilecik Belediyesi, özellikle içerisinde bulunduğumuz zor dönemde öğrenci ve velileri yalnız bırakmıyor.

Bilecik Belediyesi Proje Geliştirme ve Eğitim Birimi Koordinatörü ve Eğitim Uzmanı Sema İnci tarafından verilecek eğitim danışmanlık hizmetinde öğrenci ve ailelerine yönelik, uzaktan eğitim, online eğitim yanı sıra öğrenci ve velilerinin evlerinde yapmaları gerekenler hakkındaki soru ve taleplerine cevap verilecek.

Bilecik Belediyesi Proje Geliştirme ve Eğitim Birimi Whatsapp Hattı olan 0535 978 20 46 numaralı telefonlar vasıtasıyla sorularını yönlendirebilecek olan öğrenci ve veliler, sıralamaya göre sorularına cevap alabilecek.

İsim, soy ad, okul ve sınıf bilgileriyle talep ve soruların alınacağı danışmanlık hizmeti kapsamında öğrenciler hafta içi saat: 10:30 – 11:30 ve 15:00 – 16:00 saatleri arasında veliler ise hafta içi 13:00 – 14:00 saatleri arasında soru ve taleplerini iletebileceklerdir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam