• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bilecik Belediyesi’nden Protokole İftar

Bilecik Belediyesi’nden Protokole İftar

Bilecik Belediyesi bahçesinde gerçekleşen iftar davetinde birlik ve beraberliğin önemine değinen Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı yaptığı konuşmada şunları aktardı:

“Ramazan ayının bizlerin birliğine, beraberliğine, sevgisine, hoşgörüsüne ve kardeşliğine vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum. İnşallah Ramazan ayında yapmış olduğumuz tüm etkinlikler öncelikle bireysel ıslahımızı daha sonra da toplumsal ıslahımızı ve toplumsal gelişimimizi sağlama noktasında katkı sağlar diye düşünüyorum.

Biz de bu sene Bilecik Belediye Başkanlığı olarak Ramazan-ı şerifi mahallelerimizde yapmış olduğumuz hemşehrilerimizle iftarlarımızla ve siz gibi değerli konuklarımızla belediyemiz bahçesinde yaptığımız iftarlarımızla birlik beraberlik, kardeşlik, paylaşım, yardımlaşma içerisinde geçirme çabası ve gayreti içerisinde olduk. Şunu iyi biliyoruz ilimizde ve ülkemizde birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz süre içerisinde aşamayacağımız hiçbir sorunumuz hiçbir problemimiz hiçbir engelimiz olmayacaktır. Bu zamana kadar olmamıştır da. Onun için Cenab-ı Hak öyle güzide aylarda yapmış olduğumuz ibadetleri duaları birliğimiz ve beraberliğimizin kardeşliğimizin artmasına vesile kılsın diyorum. Teşrif ettiğiniz için çok çok teşekkür ediyorum. Hepinize hayırlı ramazanlar, hayırlı iftarlar ve hayırlı bayramlar diliyorum.”

Gerçekleşen iftar davetine Vali Halil İbrahim Akpınar ve eşi Dr. Nihal Akpınar, MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, 2’inci Jandarma Eğitim ve Tugay Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç, Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı İbrahim Aktepe, Baro Başkanı Halime Aynur, Söğüt Kaymakamı Mitat Gözen, Yenipazar Kaymakamı Ali Türk, il Jandarma Komutanı Albay Alper Sır, İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru,  daire müdürleri ve aileleri katıldı. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam