BİLECİK BELEDİYESPOR BU HAFTA DA GALİP GELEREK 3’TE 3 YAPTI
admin • 30 Kasım 2015 10:05:08 
BİLECİK BELEDİYESPOR  BU HAFTA DA GALİP GELEREK 3’TE 3 YAPTI

Bilecik Atatürk Spor Salonu'nda yapılan karşılaşmada Bilecik Belediyespor Basketbol Takımı, güçlü rakibi İzmit Belediyespor Basketbol Takımı'nı büyük bir farkla galip geldi.

Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın da karşılaşmaya katılarak, oyunculara destek verdiği karşılaşmada Bilecik Belediyespor Basketbol Takımı,  ilk periyotta başarılı bir performans sergileyerek, karşılaşmayı 20 – 8 gibi büyük bir üstünlük ile kapattı.

Her iki takımın da başa baş bir mücadele sergileyerek karşılıklı basketler buldu İkinci periyotta ise Bilecik Belediyespor periyodu 31-25'lik skorla önde gitti.

Üçüncü periyotta oyuna üstünlüğünü koyan Bilecik Belediyespor, yine baş başa geçen bir periyodun ardından 45-38'lik skorla başarısını sürdürdü.

Son periyotta tecrübesini ortaya koyan ve rakibi üzerine büyük bir baskı kuran Bilecik Belediyespor, büyük bir fark elde ederek, karşılaşmayı 72-48'lik skorla kapattı.

Bu galibiyet sonrası Bilecik Belediyespor grupta çıktığı 3 karşılaşmanın 3'ünde de namağlup bir şekilde sahadan ayrıldı.

Belediye Başkanı Selim Yağcı maç sonunda yaptığı kısa değerlendirmede, Bilecik Belediyespor'un sahada büyük bir performans sergilediğini ve galip ayrıldığını belirterek, oyuncuları ve kadroyu tebrik etti.

Bilecik Belediyespor Baş Antrenörü Yeşer Karabulutisetakım olarak şu ana kadar güzel bir performans sergileyerek, ilerlediklerini belirterek, çaba gösteren oyuncu ve destek veren taraftara teşekkür etti.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x