BİLECİK BELEDİYESPOR TRANSFERLERE HIZLA DEVAM EDİYOR
admin • 10 Ağustos 2011 14:26:56 
BİLECİK BELEDİYESPOR TRANSFERLERE HIZLA DEVAM EDİYOR

 

Bilecik Belediye Spor Basketbol Takımı kadrosunu güçlendiriyor.Yeni sezon transferlerini sürdüren Bilecik Belediye Spor Basketbol takımı geçen yıl kadrosunda bulunan ve bir çok takımda transferde ismi anılan Mehmet Saday ile yeniden anlaşarak kadrosuna kattı. Çok başarılı geçen bir sezonun ardından bu yılda iddialı bir kadro oluşturmak isteyen Bilecik Belediye Spor, transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Bilecik Belediye Spor Basketbol takımı kadrosunun önemli oyuncularını korurken, Yeşil Giresun Belediye Takımından Erdem Güler, Kayseri Melik Gazi takımından Hakan Özsu İstanbul Işık Spor takımından Hakan Çalışkan ile yeni sezonda sözleşme imzaladı. Takımımızın 2. lig ten önemli bazı isimlerle de görüşmeler halinde olduğu aktarıldı.

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı geçtiğimiz sezon büyük başarılara imza atan Basketbol takımının bu yıl daha  iyi yerlerde olacağını söyledi. Gerekli transferlerin yapılacağını ifade eden Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı transferi gerçekleştirilen Mehmet Saday'a başarılar diledi.

SPORA BÜYÜK ÖNEM

Bilecik’te amatör sporlara destek vermeye gayret gösterdiklerini belirten Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı şöyle söyledi; “Biz göreve başladığımızda mahallelerimizde çocuklarımızın rahatlıkla oynayabilecekleri basketbol sahası yoktu. Mahallerimize yapmış olduğumuz basketbol sahaları ile yarının büyük basketçiler buralarda yetişecektir. Amatör sporlara büyük destek vermeye çalışıyoruz. Geçtiğimiz aylar içerisinde futbol turnuvası düzenledik. Sokak Basketbol turnuvası düzenledik. Amacımız, gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durmasını sağlayarak, sağlıklı bir nesil oluşturmaktır” diye tamamladı. 

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x