Bilecik “ Bir daha” dedi Başkan Yağcı, bir ilke imza attı

Bilecik “ Bir daha” dedi Başkan Yağcı, bir ilke imza attı

Sonuçların ardından çok sayıda partili vatandaş kutlama yapmak için sokaklara çıktı. Kayı Plaza'nın önünde toplanan kalabalık daha sonra Cumhuriyet Meydanı'na kadar yürüdüler.

Meydanda seçim zaferini kutlayan coşkulu kalabalığa seslenen Yağcı " Bu akşam Bilecik için Türkiye için son derece önemli. Allah'a çok şükürler olsun ki bu şehirde 3 defa üst üste belediye başkanlığı yapma görevini, bu nasibi bize tebliğ ettiniz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. 

Bilecik'te Bilecik'e yakışır bir seçim arifesi geçirdik. Ben, demokrasinin gelişimi noktasında, şehrimize hizmet etme noktasında bu demokratik yarışta bulunan diğer partilerimizin tüm adaylarını, tüm taraftarlarını canı gönülden kutluyorum. 
Biz, birlikte Bilecik'iz, sevgimizle, hoşgörümüzle, birliğimizle, beraberliğimizle, kardeşliğimizle Bilecik'i büyüteceğiz, Bilecik'i geliştireceğiz

İnananlar, inancı yüksek olanlar daima başarmıştır, başaracaktır. Kimin yüreğinde Bilecik sevgisi, Bilecik'e hizmet etme aşkı daha fazlaysa ona nasip etsin dedik.
Ben bu çetin yolculukta, bizlerle, duasıyla, desteğiyle, yağmurlu, çamurlu havada, güneşin altında gece gündüz demeden bizimle çalışan tüm ak gönüllü kardeşlerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 

Bu akşam demokratik sistem bir şey daha gösterdi Hiç bir şey bundan sonra paralel olmayacak. Her şeyin bir hedefi vardır, kesiştiği nokta vardır, o da hakkın istediği noktadır. Pransilvanya'ya söz de söylesek, ses de söylesek kulakları duymaz olmuş.” Dedi.


Yağcı, havai fişek gösterileri ve sloganlar eşliğinde yaptığı konuşmasının ardından partilerle birlikte kısa bir yürüyüş gösterisi yaptı. Partililer ile birlikte yeniden Kayı Plaza’nın önünde toplanan Yağcı burada da halka seslenerek süreç boyunca kendilerine yardımcı olup, güven ve refahı sağlayan güvenlik güçlerinden kamu görevlilerine kadar herkese teşekkür ettiğini belirtti. Yağcı, sözlerinin devamında “ Bilecik sizi seviyoruz, sizlerle seviniyoruz, sizlerle üzülüyoruz, siz bizseniz, bizlerse sizleriz. Hep birlikte daha iyiye, daha güzele” ifadelerinde bulundu.

Partililer tarafından yapılan duaların ardından, vatandaşlar kutlamalarına devam etti.BETÜL SÖNMEZER

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam