• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bilecik Devlet Hastanesinde geri sayım başladı

Bilecik Devlet Hastanesinde geri sayım başladı

Vali Bilal Şentürk ve AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, hizmete sunulmasında son aşamaya gelinen  Bilecik Devlet Hastanesinde incelemede bulundu.

Beraberinde Milletvekili Yağcı, İl Sağlık Müdürü Serkan Kadir Keskin ile Müdür Yardımcıları, Başhekim Erhan Arıkan ve yüklenici firma yetkileriyle birlikte başta poliklinikler olmak üzere tüm servisleri gezen Vali Şentürk, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Yoğun bir yapılaşma ve dayanışma sonucunda teknolojinin son imkanlarıyla donatılmış 250 yatak kapasiteli Devlet Hastanesinin vatandaşın istifadesine sunulacak hale getirildiğini ifade eden Vali Şentürk, şunları kaydetti:

”Taşıma ve temizleme çalışmaları devam ediyor. Çevre düzenlemeleri büyük ölçüde tamamlandı. Başta Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’ya, Sağlık Bakan Yardımcımız Halil Eldemir’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.  Çok detaylı bir çalışma olduğuna biz şahidiz, yani buranın inşaat sürecinden donanıma kadar her nokta da sağlık müdürlüğümüzün koordinesinde sağlık ekibi bizzat müdahil oldu. İnsanların istifadesine kolay sunulabilir hale getirilebilmesi noktasında gayretli çalışmalarıyla son haline geldi. Hastanenin lokasyonu son derece önemli bir noktada. İnşallah hasta olmayız, ihtiyaç duymayız ama ihtiyaç duyarsak hakikaten devletimizin sağlık alanında da en güzel hizmetlerini burada alabilecekleri bir ortam oluşmuş oldu.”

Milletvekili Yağcı da Bilecik’in uzun zamandır özlemle beklediği sağlık kuruluşuna kısa sürede kavuşulacağını belirterek, ”Sağlık kuruluşunun bu hale gelmesinde açılışa  hazır hale gelmesinde emeği geçen başta sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Sağlık Bakanımıza, Sağlık Bakan Yardımcımıza, Valimiz Bilal Şentürk’e, onun koordinasyonunda Sağlık Müdürümüze ve ekibine canı gönülden teşekkür ediyorum. Şehrimiz için sadece bir bina olmanın ötesinde şunu arzu ediyoruz,  teknolojisi yüksek, inşallah insan kalitesiyle hizmet sunan ekibinin de kalitesinin yüksek bir hastane olacağına canı gönülden inanıyorum. Sağlık personelimizin de gözlerinde bu heyecanı görüyoruz. Kısa sürede şehrimiz için yıllarca özlemini duyduğumuz hastaneye kavuşmanın mutluluğunu, hazzını ve gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Yaşatanlara da canı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam