• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİLECİK DOSTLAR GRUBU BİLECİK LOBİSİ OLUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR

BİLECİK DOSTLAR GRUBU BİLECİK LOBİSİ OLUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR

BAKKAL VE CİNOĞLU'NU AĞIRLADILAR

İstanbul’daki kanaat önderleri grubunun oluşturduğu, Bilecik Dostlar Grubu Pendik İ.B.B Gözdağ tesislerinde İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Gürkan Bakkal ve Bilecik Spor Başkanı İsmail Cinoğlu’nu ağırladılar.

 

Daha evvel Rektörleri, Savcıları. Profesörleri, Doktorları vb değerleri ‘’İçimizdeki Değerler ‘’ diye adlandırdıkları yemekle bir araya getiriyorlar.

 

ŞAHİN: “Büyük şehirlerde ayakta kalmanın en önemli etkisi bir lobinizin olması”

 Bilecik Dostlar Grup adına konuşan ve Aynı zamanda İstanbul Yörük ve Türkmenler Dernek Başkanlığını yapan Faruk Şahin “amacımız Bilecikli olup önemli yerlere gelmiş değerlerimizi STK temsilcilerimiz ve halkımızla buluşturmak, aynı zamanda bir lobi oluşturmak. Büyük şehirlerde ayakta kalmanın en önemli etkisi bir lobinizin olması. Biz de içimizdeki değerlerle bu lobiyi yavaş yavaş oluşturmaya başladık. Oluşturduğumuz WhatsApp  grubuyla anında yapılan ya da yapılacak etkinlikleri haberdar oluyoruz. Bu iki değerimizin de aramızda olmasından mutlu olduğumuzu belirtmek istiyoruz” diyerek İstanbul Emniyet müdürü Gürkan Bakkal’a sözü verdi.

 

BAKKAL:  “Ne kadar kaliteli bir oluşum olduğunu fark ettim”

 Bakkal,  Bu güzel birlikteliği ilk duyduğumda çok heyecanlandım. Buraya geldiğimde de ne kadar kaliteli bir oluşum olduğunu fark ettim. Bundan sonra yapılacak tüm etkinliklerde yanınızda olduğumu, bana düşen bir görev olursa hazır olduğumu bilmenizi isterim. Bizim bölgemizde genel itibariyle devletine bağlı insanlar çıkar. Bundan dolayı da Bilecikli olmaktan gurur duyuyorum” diyerek sözleriniz tamamladı. Bakkaldan sonra sözü Bilecik Spor Başkanı İsmail Cinoğlu aldı.

 

CİNOĞLU: “Bilecik Spor sizlerle daha iyi noktalara gelecek”

Cinoğlu ise “Bilecik Dostlar Grubu Bilecik’te bilinen bir oluşum. Bilecik spor Başkanı sıfatıyla beni davet etmenizden çok memnun olduğumu belirtmek isterim. Bilecik Spor sizlerle daha iyi noktalara gelecek, bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bu oluşumu Nisan ayında Bilecik’te ağırlamaktan onur duyarım. Derdimiz Bilecik spor’a kalıcı antrenman sahası ve sosyal tesis  alanı kazandırabilmek. Bunu da Belediye Başkanımız Başta olmak üzere Valimiz ve iş adamlarımızın desteğiyle olacağına inancım tam” diyerek sözlerini bitirdi.

 

 Tekrar söz alan Faruk Şahin “Öncelikle iki değerimizin aramızda olması bize güç kattı. Sayın Bakkal’ın hemşerilerine gösterdiği sıcak ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.

ŞAHİN: “Tüm oluşumların yanındayız”

Sayın Cinoğlu’nun aslında ne kadar ağır bir yükün altında olduğunu tahmin ediyorum. Bir dönem ben de bir klübün ikinci başkanlığını yapmıştım. Eğer o ilin Milletvekilleri, Belediye Başkanı, Valisi ve İş adamı destekçi olmazsa spor Kulüplerin başarılı olabilmeleri çok zordur. Bu konuda birlik zamanıdır Biz Dostlar Grubu olarak Sayın Başkanın Şahsında Bilecik ve Bilecik adına olan tüm oluşumların yanında olduğumuzu bildirmek istiyorum.” dedi.

 

 Günün anısına Bilecik Dostlar Grubu adına Bakkal’a plaketini Cahit Saltan  takdim ederken Cinoğlu’nun plaketini Başkan Faruk ŞAHİN takdim etti ve toplu olarak fotoğraf çektirildi.

CANER ALKAN

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam