Bilecik Emniyet Müdürlüğü’nden Terfi ve Veda Töreni

Bilecik Emniyet Müdürlüğü’nden Terfi ve Veda Töreni

Düzenlenen törende, 2013 yılı terfi döneminde, bulundukları rütbelerde rütbe terfileri karara bağlanan İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli 7 personele bir üst rütbeye terfi etmeleri sebebiyle rütbeleri takıldı.

Gerçekleşen törende 3. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesinden 2. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine terfi eden Murat Daşdelen’e, 3. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesinden 2. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine terfi eden Hayati Akça’ya, 4. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesinden 3. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine terfi eden Hasan Berberoğlu’na, Emniyet Amiri rütbesinden 4. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine terfi eden Hasan Tuncel’e, Emniyet Amiri rütbesinden 4. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine terfi eden Erol Aksu’ya, Başkomiser rütbesinden Emniyet Amiri rütbesine terfi eden Adem Özay Cengiz’e rütbeleri takıldı. Vali Vekili Metin Çınar, terfi ve atama töreninde Murat Daşdelen’e rütbesini taktıktan sonra duygu ve düşüncelerini şu sözlerle ifade etti:

“Murat müdürümüzün özellikle Bilecik trafiğinde çok büyük yararları oldu Bilecik’e. Vatandaşı zorlamama, trafik akışının düzenlenmesi, İl Trafik komisyonunda almamız gereken kararların alt yapısını oluşturmada sahiden çok büyük yararları oldu. Üst rütbeye terfi etti ama gidiyor. Kendisi Elazığ’a gidiyor. Hem rütbesini hem de tayinin kutluyorum. Bundan sonraki yaşamında da başarılar diliyorum.”

Rütbelerin takılmasının ardından İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktayken 2013 yılı atama dönemi içerisinde Elazığ Polis Okulu kadrosuna ataması yapılan 2. Sınıf Emniyet Müdürü Murat Daşdelen’in özgeçmişi okundu. Daşdelen’in özgeçmişi şu şekilde:

“1969 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk ve ortaokulu Eskişehir’de okudu. 1983 yılında girdiği Polis Kolejinden 1987 yılında mezun oldu. 1991 yılında Polis Akademisini bitirdikten sonra 1991-1995 yılları arasında Emniyet Genel Müdürlüğünde çalıştı. 1995-1999 yılları Malatya Asayiş Şube Müdürlüğünü yürüttü. Malatya dönüşü İzmir’e geldikten sonra 1999-2006 yılları arası İzmir Foça ilçesi Emniyet Müdürü olarak çalıştı. 2006-2010 yılları arasında Trafik Müdürlüğü yaptı. Daha sonra da 2010-2012 yılında Bilecik Emniyet Müdürlüğü’ne gelen Murat Daşdelen İl Emniyet Müdür Vekili olmuştur. Evli ve 1 çocuk babasıdır.”

Özgeçmişin okunmasının ardından Daşdelen’e teşekkür plaketi takdim edildi.

Sonrasında İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda Pazaryeri İlçe Emniyet Amiri olarak görev yapmakta iken 2013 yılı atama dönemi içerisinde Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü kadrosuna ataması yapılan Emniyet Amiri Mustafa Çetin’in özgeçmişi okundu. Çetin’in özgeçmişi şu şekilde:

“1959 yılında Edirne’de doğdu. 1984 yılında Afyon Polis Okulu’nda göreve başladı. Sırasıyla İstanbul, Mardin, Kırklareli, Sinop, Tekirdağ, Afyonkarahisar ve Kahramanmaraş illerinde görev yapmış. Daha sonra da 2010-2013 yılında Bilecik Emniyet Müdürlüğü’ne gelen Mustafa Çetin Bozüyük ve Pazaryeri ilçelerinde görev yapmış, evli ve 1 çocuk babasıdır.”

Özgeçmişinin okunmasının ardından Emniyet Amiri Mustafa Çetin’e teşekkür plaketi takdim edildi.

Bilecik’ten ayrıca Evrak Arşiv Şube Müdürü Cavit Fidan Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü’ne, 3. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesinden 2. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine terfi eden Personel Şube Müdürü Tansel Arat Afyon Polis Meslek Yüksek Okulu’na atandı. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam