Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
BİLECİK KAMUOYUNA AÇIK MEKTUP
Sosyal Medyada Paylaş
2 Ocak 2014
admin

BİLECİK KAMUOYUNA AÇIK MEKTUP

Öncelikle yeni yılınızı kutluyorum. 2014 yılının ilimize, ülkemize, tüm dünyaya barış, kardeşlik ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Geçen hafta ilimizde faaliyet gösteren bir İnternet sitesinde yapılan haberde, isim benzerliği sebebiyle şahsımla ilgili başka bir partiye geçti diye yanlış kanaat oluştuğu bilgisi tarafıma bildirilmiştir. Bu sebeple aşağıdaki açıklamayı yapmayı ve oluşan sis perdesini gidermeyi gerekli gördüm:

“2001 yılında Ak Parti’nin ilimizde teşkilatlanmasında öncü görevi üstlendim. 2002 yılında Ak Parti’den 2. sıra milletvekili adayı olarak seçimlere katıldım. 2014 yılında yapılacak belediye başkanlığı seçimleri için Ak Parti aday adayı oldum.

Şunu bilmenizi isterim: Ak Parti’de siyasete başladım. Ak Parti’de siyasete devam edeceğim, en sonunda siyaset jübilemi de Ak Parti’de yapacağım. Bundan başka duyacağınız haberlerin hepsinin uydurma olacağını beyan ediyorum.

Ak Parti’nin Bilecik’te 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde başarılı olması için elimden gelen çalışmaları da yapacağımı deklare ediyorum.”

Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Üzeyir YILDIRIM

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım