BİLECİK M PLAKALI MİNİBÜSÇÜLER DERNEĞİ: “İLİMİZE EN İYİ HİZMETİ VERMEYE ÇALIŞIYORUZ.”

BİLECİK M PLAKALI MİNİBÜSÇÜLER DERNEĞİ: “İLİMİZE EN İYİ HİZMETİ VERMEYE ÇALIŞIYORUZ.”

Şehir lokantasında gerçekleşen buluşmaya Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Denetleme Amiri Cemalettin Erdoğan,  M Plakalı Minibüsçüler Derneği başkanı Mehmet Fatih Yücel ve yönetim kurulu üyeleri ile yaklaşık 80 minibüs şoförü katıldı.

Trafik şube denetleme amiriErdoğan; emniyet kemeri, aşırı hız, havalı korna, modifiye gibi konularda bilgilendirme gerçekleştirirken Dernek başkanı Yücel ise yaptığı konuşmada şu ifadeleri kaydetti:

 “Bilecik m plakalı minibüscüler derneği olarak çalışan şoför kardeşlerimizle ilimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bilecik ilinde toplu taşıma işini en iyi nasıl yapabiliriz diye şoför kardeşlerimizle belli zamanlarda toplantı yaparak düzenlemeye çalışıyoruz.

          Bugün trafik şube müdürlüğümüzce araçlarda zorunlu olan emniyet kemeri, aşırı hız, havalı korna ve araçlara modifiye üzerinde konuşma yapacaklar. Biz de emniyet kemeri kullanan araç şoförlerimizi hediye ile ödüllendireceğiz.

          Şehir içi yolcu taşımacılığı kolay görünen bir iş değildir. Her gün değişik insanlarla muhatap olunuyor. Şoför kardeşlerimizle bu konuları tartışıyor ve çözüm üretiyoruz. Bizler yönetim kurulu olarak doğruyu bulmak ve başarıyı şoför kardeşlerimizle beraber yakalamak istiyoruz ve bu konuda şoförlerimize güveniyoruz.

         Minibüslerde unutulan çanta ve poşetler belli bir yerde toplanması müşterilerimize tek yönden teslim edilmesini. Minibüslerde şikâyet hattı kurulmasını ve şikâyetlerin mesajla yapılmasını istiyoruz.”

MEHMET SELİM SAÇTI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam