BİLECİK NİHAT CAN’I BAĞRINA BASTI

BİLECİK NİHAT CAN’I BAĞRINA BASTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bilecik Belediye Başkan adayı olarak Mevcut Başkan Nihat Can’ı açıklamasından sonra Bilecik’e gelen Nihat Can’ı Bilecik halkı belediye önünde karşıladı.

Kalabalık bir karşılama töreninin yaşandığı programda Bilecik halkı, Başkan Can’a sevgisini gösterdi. Soğuk havaya rağmen yoğun bir katılımın olduğu karşılamada Başkan Can halkla selamlaştıktan sonra yaptığı açıklamada; “Yılmadan hep çalışacağız. Sizlere hizmet etme arzusu içimde hep vardı. Allah nasip etti ve 31 Marttaki seçimlerde de başarımızla bu görevimize devam ederek şehrimize hizmet edeceğiz. Çünkü bu şehir rastgele bir şehir değil, atalarımızın bizlere emanet ettiği özel topraklar.” İfadelerini kullanarak ‘ben değil biz’ politikasıyla bu işi başaracaklarını belirtti.

Yerel kalkınmada yeni bir sürecin başlangıcının yapıldığını belirten Vekil Selim Yağcı; “Cumhurbaşkanımız, 2023 kalkınma vizyonunu yüklemesi için Bilecik adayı olarak, kardeşimiz Nihat Can’ı takdim etti. Şehrimize hayırlı olsun.” Dedi.

2004’ten bu yana Bilecik’te çok büyük yatırımların yapıldığının altını çizen AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık; “Aday adaylarımızın içinde en tecrübeli olan Nihat bey, teşkilatımızın önerisiyle Cumhurbaşkanımız tarafından Bilecik Belediye Başkan Adayımız olmuştur. Biz teşkilat olarak, kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla, ilçe teşkilatımızla ve mahalle teşkilatımızla sonuna kadar arkasındayız. Ben bu tabloyu bir kez daha yaşamıştım. 2013 yılında Selim Yağcı adayımız olarak gösterilmişti.  Böyle coşkulu bir kalabalıkla yine burada karşılamak nasip olmuştu. Buradaki kalabalık doğrudan sandığı yansıyor.” Diyerek 31 Mart seçimlerinden galibiyetle çıkacağından emin olduğunu vurguladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam