Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’ne iki öğretim görevlisi alınacak

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’ne iki öğretim görevlisi alınacak

 

Rektörlük'ten yapılan yazılı açıklamaya göre, Gölpazarı ve Pazaryeri meslek yüksekokullarına birer kişilik öğretim görevlisi kadrosu açıldı. 
     ''Üniversitelerin 'Ulaştırma ve Lojistik', 'Uluslararası Ticaret ve Lojistik' lisans bölümlerinden veya Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olma'' koşulu bulunan Gölpazarı Meslek Yüksekokulu'ndaki kadro için başvurular 9 Ağustos günü mesai bitimine kadar kabul edilecek. 
     ''İktisat Bölümü lisans mezunu olma ve alanında yüksek lisans yapmış olma, alanında en az 3 yıl deneyimli olma'' koşullarına sahip olanların başvurabileceği Pazaryeri Meslek Yüksekokulu'ndaki kadronun müracaat süresi de 14 Ağustos günü mesai bitiminde sona erecek. 
     Adayların gerekli belgeleri, belirtilen süreleri gözeterek Rektörlük Personel Daire Başkanlığı'na şahsen ya da postayla ulaştırması istendi. 
     Bu arada, adayların, Devlet Memurları Kanunu'nun 48'inci maddesinde yer alan şartlara sahip olması ve lisans öğreniminde mezun olunan alanda Akademik Lisansüstü Eğitim Sınavından (ALES) en az 70 puan almış olması gerekiyor. AA

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam