• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“BİLECİK SPOR MACI HEPİMİZ İÇİN BİRLİK, BERABERLİK, KARDEŞLİK SEVİYE TESTİDİR”

“BİLECİK SPOR MACI HEPİMİZ İÇİN BİRLİK, BERABERLİK, KARDEŞLİK SEVİYE TESTİDİR”

“Bilecik, Bozüyük ve diğer takımlarımız rakiplerimiz değil kardeşlerimiz diyen Şahin "Her zaman söyledik üst ligler öncelikle Bilecik ve Bozüyük'e yakışır” ifadelerini kullanarak şunları aktardı: 

“Bizlerin bizden başka dostu yok”

Pazar günü takımımız 1308 Osmaneli Belediye spor sahamızda Bilecik spor’u konuk edecek. Son günlerde ülkemizin içinde bulunduğu durum düşünüldüğünde birlik ve beraberliğimizin öne çıkacağı bir ortam olmasını diliyoruz. Son terör saldırısı da gösterdi ki bizlerin bizden başka dostu yok.

Spor kardeşliğin, centilmenliğin öne çıktığı, toplumsal olarak kenetlenmemize vesile olacak güzellik olarak hafızalarımızda yer alsın. Şampiyonluk mücadelesinde gönül ister ki Bilecik'te, Bozüyük'te 3. , 2. Liglerde yer alsın. Osmaneli de bal liginde onlara destek olsun. O yüzden biz iki değerli kulübümüzü rakip olarak değil, üst liglere uzanan yolda kardeşlerimiz olarak görüyoruz.

“Biz bir alt yapı takımıyız”

Bu yıl Bilecik spor’a Osmaneli’nden 4 futbolcumuzu verdik. Diğer takımlarımıza da verdiğimiz sporcular oldu. Biz bir alt yapı takımıyız. Takımımızda 17 yaş grubundan en az 8 futbolcu yer alıyor. Değerli hocamız Sedat Memiş'in öğrencileri bugüne kadar yaptıkları 14 maçın 12’sini galibiyet, 2 sinide beraberlikle tamamladılar. 34 puanlı takımız Bozüyük Vitra sporla aynı puanda şampiyonluk mücadelesi veriyor. Bilecik spor da 5 puan geriden de gelse şampiyonluğa ortak olmaya çalışıyor.

“Üst ligler öncelikle Bilecik ve Bozüyük'e yakışır”

Her zaman söyledik üst ligler öncelikle Bilecik ve Bozüyük'e yakışır. Biz altyapıdan gelen ve çok başarılı olan takımımızla iyi yoldayız. Şampiyonluğa çocuklarımız da ortak. Hocamıza, sporcularımıza bizleri bu noktaya getirdikleri için çok teşekkür ediyoruz. İnşallah 2015-2016 sezonunu şampiyonlukla sonuçlandırırlar.

“SEYİRCİMİZLE, SPORCULARIMIZLA BAL LİGİNE HAZIRIZ”

 Seyircimizle, sporcularımızla Bal ligine de hazırız ama terside olsa yinede üzülmez çocuklarımızı başarılarından dolayı kutlarız. Pazar günü oynanacak Bilecik spor maçı hepimiz için birlik, beraberlik, kardeşlik seviye testidir. Bilecik spor yöneticilerini, gelecek seyirci kardeşlerimizi ve sporcularını ilçemizde ağırlamaktan onur ve gurur duyarız.

“Ülkemize sahip çıkacağımızı bir kez daha haykıracağımız özel bir dostluk günü olsun”

Pazar günü son terör olaylarına, ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara birlikte dur diyeceğimiz, şehitleri saygıyla anacağımız, bayrağımıza, ülkemize sahip çıkacağımızı bir kez daha haykıracağımız özel bir dostluk günü olsun. Pazar günü Bilecik, Osmaneli ve gelecek tüm sporseverlerle birlikte teröre lanet yağdıracağımız, centilmenliğin öne çıktığı kardeşlik, birlik ve beraberlik günümüz olsun.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam