Bilecik TSO Binasında, gerçekleşen seçimlerde, bin 200 üyenin 631'i oy kullandı. 590 oyun kabul edildiği seçimlerde 41 oy da geçersiz sayıldı.
Seçimler sonucunda, 9 meslek grubundan 2'sinde ortak liste bulunurken, birisini mevcut üyelerin listesi, 5'ini ise yeni liste kazandı.
Seçimler sonucunda belirlenen 21 Meclis üyesi, 12 Mayıs'ta Yönetim Kurulu Başkanı ve Meclis Başkanı'nı seçecek.
2 nolu meslek grubuna yapılan itirazlar sonucunda oyların tekrar sayılmasıyla sıralama değişti. 2 nolu meslek grubuna aday Gökyar Mermer Ltd. 35 oy, Turgut Özen Mermer A.Ş. 34 oy, Federal Mermer Anonim Şirketi Bilecik Şb. 34 oy aldı. Her 2 firmanın da aynı oyu alması sonucu Federal Mermer ile Turgut Özen Mermer arasında Cumartesi günü kura sonucu 2 nolu gruba kimin seçileceği belirlenecek.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 01 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları
Meslek Komitesi Asil Üyeleri
1-Yunus Gıda Ltd.
2-Ağdağ Gıda Ltd.
3-İsa Öztürk
4-Selözlüler Zirai Ürünleri Ltd.
5-Mehmet Özkan
6-Düzgün Kardeşler
7-Subaşı Et Ltd.
Meslek Komitesi Yedek Üyeleri
1-Fevzioğlu Petrol Ltd.
2-İbrahim Serdar Yılmaz
3-Osman Erol
4-Elmas Gıda Ltd.
5-Arif Cengiz
6-Turhanlar Unlu Mamülleri
7-İbrahim Yağcı
Meclis Asil Üyeleri
1-Ağdağ Gıda Ltd.
2-Yunus Gıda Ltd.
3-Düzgün Kardeşler Ltd.
Meclis Yedek Üyeleri
1-Selözlüler Zirai Ürünleri Ltd.
2-İsa Öztürk
3-Subaşı Et Ltd.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 02 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları
Meslek Komitesi Asil Üyeleri
1-Gökyar Mermer Ltd.
2-Federal Mermer Anonim Şirketi Bilecik Şb.
3-Turgut Özen Mermer A.Ş.
4-Aya Madencilik Ltd.
5-Göksutaş Mermer A.Ş.
Meslek Komitesi Yedek Üyeleri
1-Bilmertaş A.Ş.
2-Sarallar Turizm Ltd.
3-Bilyapı Dekorasyon Ltd.
4-Kartal Madencilik
5-Karakaya Madencilik Ltd.
Meclis Asil Üyeleri
1-Federal Mermer Anonim Şirketi Bilecik Şb.
2-Gökyar Mermer Ltd.
Meclis Yedek Üyeleri
1-Aya Madencilik Ltd.
2-Göksutaş Mermer A.Ş.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 03 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları
Meslek Komitesi Asil Üyeleri
1-Arslan Aliminyum Ltd. Bilecik Şb.
2-Ercan Satınalma Ltd.
3-Türk Ytong A.Ş. Bilecik Şb.
4-Tezdöksan Ltd. Bilecik Şb.
5-Evren Metal A.Ş. Bilecik Şb.
Meslek Komitesi Yedek Üyeleri
1-Arslan Aliminyum Ltd. Bilecik Şb.
2-Hazal İş Makinası Ltd.
3-ECM Metal A.Ş. Bilecik Şb.
4-Öztürkler Metal Bilecik Şb.
5-Cesan A.Ş. Bilecik Şb.
Meclis Asil Üyeleri
1-Arslan Aliminyum Ltd. Bilecik Şb
2-Ercan SAtınalma Ltd.
Meclis Yedek Üyeleri
1-Türk Ytong A.Ş. Bilecik Şb.
2-Tezdöksan Ltd. Bilecik Şb.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 04 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları
Meslek Komitesi Asil Üyeleri
1-Aynurlar Mad. Ltd.
2-Orhan Şişman
3-Özaktaş Dekorasyon Ltd.
4-İbrahim Sak
5-Kutbettin Güven
6-Zaferim İnşaat Ltd.
7-Kadir Çok
Meslek Komitesi Yedek Üyeleri
1-Erdoğan Kanat
2-Bahattin Üstün
3-Emin Isı Ltd.
4-Cem Çolak
5-Kerem Alış
6-Fahrettin Gürbüz
7-Deniz Teknik Ltd.
Meclis Asil Üyeleri
1-Aynurlar Mad. Ltd.
2-İbrahim Sak
3-Orhan Şişman
Meclis Yedek Üyeleri
1-Özaktaş Dekorasyon Ltd.
2-Kutbettin Güven
3-Kadir Çok
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 05 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları
1-Fevzioğlu Akaryakıt Ltd.
2-Eğilmez Oto Ltd.
3-Över Petrol Ltd.
4-Samet Akar
5-Karalar Akaryakıt Ltd.
Meslek Komitesi Yedek Üyeleri
1-Güvenal Oto Ltd.
2-Önder Otogaz Ltd.
3-Halis Çimen
4-Malent Petrol Ltd.
5-Güneş Madencilik Ltd.
Meclis Asil Üyeleri
1-Fevzioğlu Akaryakıt Ltd.
2-Eğilmez Oto Ltd.
Meclis Yedek üyeleri
1-Samet Kara
2-Över Petrol
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 06 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları
1-İpekyolu Gazetecilik
2-Tuna İnan
3-Bilgimer Bilgisayar Ltd.
4-Kaim Müh. Ltd.
5-Mehmet Serkan Kısacık
6-Erhan Özsoy
7-Eyüp Kaya
Meslek Komitesi Yedek Üyeleri
1-Onur Dönmez
2-Abdülkadir Önal
3-Fatih Öztürk
4-Ahmet Yılmaz
5-İsmail Yıldırım
6-Serdar Demir
7-Yavuz Dilek
Meclis Asil Üyeleri
1-İpekyolu Gazetecilik
2-Bilgimer Bilgisayar Ltd.
3-Kaim Müh. Ltd.
Meclis Yedek Üyeleri
1-Mehmet Serkan Kısacık
2-Erhan Özsoy
3-Eyüp Kaya
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 07 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları
Meslek Komitesi Asil Üyeleri
1-Edebali Sigorta Ltd. Şti.
2-Işıl Kuyumculuk Ltd. Şti.
3-Okay Sigorta Ltd. Şti.
2-Kadir Çolak
5-YKM Uzmanlar Ltd. Şti.
Meslek Komitesi Yedek Üyeleri
1-Kırallar Sigorta Ltd. Şti.
2-YS Yılmaz Sigorta Ltd. Şti.
3-Öz Has Pazarlama Ltd. Şti.
4-Şadırvan Kuyumculuk Ltd. Şti.
5-Seyfettin Kaya
Meclis Sigorta Ltd. Şti.
2-Işıl Kuyumculuk Ltd. Şti.
Meclis Yedek Üyeleri
1-Kadir Çolak
2-Okay Sigorta Ltd. Şti.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 08 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları
Meslek Komitesi Asil Üyeleri
1-SS Söğüt Motorlu Taşıyıcılar Koop.
2-Hüseyin Ocak
3-Yılmazyağ Ltd. Şti.
4-Samet Çim
5-İpek Yolu Turizm A.Ş.
Meslek Komitesi Yedek Üyeleri
1-Şenol Türker
2-Recep İnci
3-Hasan Çakmak
4-SS Osmaneli Motorlu Taşıyıcılar Koop.
5-Zeki Biçer
Meclis Asil Üyeleri
1-SS Söğüt Motorlu Taşıyıcılar Koop.
2-Hüseyin Ocak
Meclis Yedek Üyeleri
1-Samet Çim
2-Yılmazyağ Ltd. Şti.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 09 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları
Meslek Komitesi
1-Marka Organizasyon Ltd.
2-Bilkom Özel Öğrenci Yurdu
3-Beki Turizm Ltd.
4-Demirkıran Sürücü Kursları Ltd.
5-Uğurcan Eğitim Ltd.
Meslek Komitesi Yedek Üyeleri
1-Özkan Yılmaz
2-İpek Oto Ltd.
3-Serhet Subaşı
4-Şamlı Petek Ltd.
5-Arm Özel Eğitim
Meclis Asil Üyeleri
1-Marka Organizasyon Ltd.
2-Bilkom Özel Öğrenci Yurdu
Meclis Yedek Üyeleri
1-Beki Turizm Ltd.
2-Uğurcan Eğitim Ltd.