Bilecik TSO organ seçimleri yapıldı
admin • 9 Mayıs 2013 11:03:03 
Bilecik TSO organ seçimleri yapıldı

 

     Bilecik TSO Binasında, gerçekleşen seçimlerde, bin 200 üyenin 631'i oy kullandı. 590 oyun kabul edildiği seçimlerde 41 oy da geçersiz sayıldı. 
     Seçimler sonucunda, 9 meslek grubundan 2'sinde ortak liste bulunurken, birisini mevcut üyelerin listesi, 5'ini ise yeni liste kazandı. 
         Seçimler sonucunda belirlenen 21 Meclis üyesi, 12 Mayıs'ta Yönetim Kurulu Başkanı ve Meclis Başkanı'nı seçecek.

2 nolu meslek grubuna yapılan itirazlar sonucunda oyların tekrar sayılmasıyla sıralama değişti. 2 nolu meslek grubuna aday Gökyar Mermer Ltd. 35 oy, Turgut Özen Mermer A.Ş. 34 oy, Federal Mermer Anonim Şirketi Bilecik Şb. 34 oy aldı. Her 2 firmanın da aynı oyu alması sonucu Federal Mermer ile Turgut Özen Mermer arasında Cumartesi günü kura sonucu 2 nolu gruba kimin seçileceği belirlenecek.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 01 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları

Meslek Komitesi Asil Üyeleri

1-Yunus Gıda Ltd.

2-Ağdağ Gıda Ltd.

3-İsa Öztürk

4-Selözlüler Zirai Ürünleri Ltd.

5-Mehmet Özkan

6-Düzgün Kardeşler

7-Subaşı Et Ltd.

Meslek Komitesi Yedek Üyeleri

1-Fevzioğlu Petrol Ltd.

2-İbrahim Serdar Yılmaz

3-Osman Erol

4-Elmas Gıda Ltd.

5-Arif Cengiz

6-Turhanlar Unlu Mamülleri

7-İbrahim Yağcı

Meclis Asil Üyeleri

1-Ağdağ Gıda Ltd.

2-Yunus Gıda Ltd.

3-Düzgün Kardeşler Ltd.

Meclis Yedek Üyeleri

1-Selözlüler Zirai Ürünleri Ltd.

2-İsa Öztürk

3-Subaşı Et Ltd.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 02 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları

Meslek Komitesi Asil Üyeleri

1-Gökyar Mermer Ltd.

2-Federal Mermer Anonim Şirketi Bilecik Şb.

3-Turgut Özen Mermer A.Ş.

4-Aya Madencilik Ltd.

5-Göksutaş Mermer A.Ş.

Meslek Komitesi Yedek Üyeleri

1-Bilmertaş A.Ş.

2-Sarallar Turizm Ltd.

3-Bilyapı Dekorasyon Ltd.

4-Kartal Madencilik

5-Karakaya Madencilik Ltd.

Meclis Asil Üyeleri

1-Federal Mermer Anonim Şirketi Bilecik Şb.

2-Gökyar Mermer Ltd.

Meclis Yedek Üyeleri

1-Aya Madencilik Ltd.

2-Göksutaş Mermer A.Ş.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 03 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları

Meslek Komitesi Asil Üyeleri

1-Arslan Aliminyum Ltd. Bilecik Şb.

2-Ercan Satınalma Ltd.

3-Türk Ytong A.Ş. Bilecik Şb.

4-Tezdöksan Ltd. Bilecik Şb.

5-Evren Metal A.Ş. Bilecik Şb.

Meslek Komitesi Yedek Üyeleri

1-Arslan Aliminyum Ltd. Bilecik Şb.

2-Hazal İş Makinası Ltd.

3-ECM Metal A.Ş. Bilecik Şb.

4-Öztürkler Metal Bilecik Şb.

5-Cesan A.Ş. Bilecik Şb.

Meclis Asil Üyeleri

1-Arslan Aliminyum Ltd. Bilecik Şb

2-Ercan SAtınalma Ltd.

Meclis Yedek Üyeleri

1-Türk Ytong A.Ş. Bilecik Şb.

2-Tezdöksan Ltd. Bilecik Şb.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 04 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları

Meslek Komitesi Asil Üyeleri

1-Aynurlar Mad. Ltd.

2-Orhan Şişman

3-Özaktaş Dekorasyon Ltd.

4-İbrahim Sak

5-Kutbettin Güven

6-Zaferim İnşaat Ltd.

7-Kadir Çok

Meslek Komitesi Yedek Üyeleri

1-Erdoğan Kanat

2-Bahattin Üstün

3-Emin Isı Ltd.

4-Cem Çolak

5-Kerem Alış

6-Fahrettin Gürbüz

7-Deniz Teknik Ltd.

Meclis Asil Üyeleri

1-Aynurlar Mad. Ltd.

2-İbrahim Sak

3-Orhan Şişman

Meclis Yedek Üyeleri

1-Özaktaş Dekorasyon Ltd.

2-Kutbettin Güven

3-Kadir Çok

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 05 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları

1-Fevzioğlu Akaryakıt Ltd.

2-Eğilmez Oto Ltd.

3-Över Petrol Ltd.

4-Samet Akar

5-Karalar Akaryakıt Ltd.

Meslek Komitesi Yedek Üyeleri

1-Güvenal Oto Ltd.

2-Önder Otogaz Ltd.

3-Halis Çimen

4-Malent Petrol Ltd.

5-Güneş Madencilik Ltd.

Meclis Asil Üyeleri

1-Fevzioğlu Akaryakıt Ltd.

2-Eğilmez Oto Ltd.

Meclis Yedek üyeleri

1-Samet Kara

2-Över Petrol

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 06 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları

1-İpekyolu Gazetecilik

2-Tuna İnan

3-Bilgimer Bilgisayar Ltd.

4-Kaim Müh. Ltd.

5-Mehmet Serkan Kısacık

6-Erhan Özsoy

7-Eyüp Kaya

Meslek Komitesi Yedek Üyeleri

1-Onur Dönmez

2-Abdülkadir Önal

3-Fatih Öztürk

4-Ahmet Yılmaz

5-İsmail Yıldırım

6-Serdar Demir

7-Yavuz Dilek

Meclis Asil Üyeleri

1-İpekyolu Gazetecilik

2-Bilgimer Bilgisayar Ltd.

3-Kaim Müh. Ltd.

Meclis Yedek Üyeleri

1-Mehmet Serkan Kısacık

2-Erhan Özsoy

3-Eyüp Kaya

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 07 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları

Meslek Komitesi Asil Üyeleri

1-Edebali Sigorta Ltd. Şti.

2-Işıl Kuyumculuk Ltd. Şti.

3-Okay Sigorta Ltd. Şti.

2-Kadir Çolak

5-YKM Uzmanlar Ltd. Şti.

Meslek Komitesi Yedek Üyeleri

1-Kırallar Sigorta Ltd. Şti.

2-YS Yılmaz Sigorta Ltd. Şti.

3-Öz Has Pazarlama Ltd. Şti.

4-Şadırvan Kuyumculuk Ltd. Şti.

5-Seyfettin Kaya

Meclis Sigorta Ltd. Şti.

2-Işıl Kuyumculuk Ltd. Şti.

Meclis Yedek Üyeleri

1-Kadir Çolak

2-Okay Sigorta Ltd. Şti.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 08 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları

Meslek Komitesi Asil Üyeleri

1-SS Söğüt Motorlu Taşıyıcılar Koop.

2-Hüseyin Ocak

3-Yılmazyağ Ltd. Şti.

4-Samet Çim

5-İpek Yolu Turizm A.Ş.

Meslek Komitesi Yedek Üyeleri

1-Şenol Türker

2-Recep İnci

3-Hasan Çakmak

4-SS Osmaneli Motorlu Taşıyıcılar Koop.

5-Zeki Biçer

Meclis Asil Üyeleri

1-SS Söğüt Motorlu Taşıyıcılar Koop.

2-Hüseyin Ocak

Meclis Yedek Üyeleri

1-Samet Çim

2-Yılmazyağ Ltd. Şti.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 09 Nolu Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği Seçim Sonuçları

Meslek Komitesi

1-Marka Organizasyon Ltd.

2-Bilkom Özel Öğrenci Yurdu

3-Beki Turizm Ltd.

4-Demirkıran Sürücü Kursları Ltd.

5-Uğurcan Eğitim Ltd.

Meslek Komitesi Yedek Üyeleri

1-Özkan Yılmaz

2-İpek Oto Ltd.

3-Serhet Subaşı

4-Şamlı Petek Ltd.

5-Arm Özel Eğitim

Meclis Asil Üyeleri

1-Marka Organizasyon Ltd.

2-Bilkom Özel Öğrenci Yurdu

Meclis Yedek Üyeleri

1-Beki Turizm Ltd.

2-Uğurcan Eğitim Ltd.

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x