BİLECİK TSO’DAN TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU’NA TAM DESTEK

BİLECİK TSO’DAN TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU’NA TAM DESTEK

Konuyla ilgili açıklama yapan Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Uzun şunları aktardı:

“TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ilimize vermiş olduğu destekler göz ardı edilemez. Yeni hizmet binamızın yapımı sırasında bize çok destek veren Hisarcıklıoğlu ayrıca ilimize verdiği fakülte sözü ile Bilecikli sanayici ve iş adamları nezdinde ayrı bir değere sahip olmuştur. Bu desteklerin bundan sonra da artarak devam edeceğine Yönetim Kurulu olarak inancımız tamdır.

TOBB, yaklaşık 1 milyon 400 bin müteşebbisiyle ülkemiz ekonomisine can vermektedir. 2023 hedeflerimiz için tüccar ve sanayicileri, kadın ve genç girişimcileriyle Türkiye ekonomisinin geleceğini inşa etmektedir. TOBB’un uluslararası alanda yetkinliği, küresel ekonomide itibar sahibi olmasında Hisarcıklıoğlu’nun çok önemli katkısı bulunmaktadır.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, 12 yıllık görev süresi boyunca oda ve borsaların gelişmesine, fiziki imkanlarının ve hizmet kalitelerinin artmasına büyük destek sağlamıştır.

Hisarcıklıoğlu’nun Türkiye’deki oda ve borsalara vermiş olduğu katkılar ortadadır. Ağustos ayında yapılacak olan seçimlerde Hisarcıklıoğlu’nu destekliyoruz. Gerçekleşecek seçimde kendisine şimdiden başarılar diliyoruz.” (Bilecik TSO)

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam