BİLECİK YHT SEFERLERİ YENİDEN BAŞLADI

BİLECİK YHT SEFERLERİ YENİDEN BAŞLADI

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Korona Virüs Sebebi ile YHT’nin durmadığı, Bilecik, Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Arifiye, İzmit, Gebze ve Bostancı istasyonlarında seferlerin yeniden başladığını dile getirdi.

Bakan Karaismailoğlu, tüm seferlerin sosyal mesafe kurallarına ve izolasyona dikkat ederek yapılacağını söyleyerek, trenlerde yolcuların sosyal mesafeye uygun olarak çapraz düzende oturulduğunun altını çizdi. Bakan Karaismailoğlu Korona Virüs Sebebi ile YHT’nin durmadığı, Bilecik Tren Garı’nda da seferlerin yeniden başlayacağını açıkladı.

Bakan Karaismailoğlu, “Tüm ulaştırma modlarımızda önceliğimiz ‘vatandaşımızın sağlığı ve güvenliği’ “diyen Bakan Karaismailoğlu, “Vatandaşlarımızın ilk günden itibaren salgına karşı gösterdiği duyarlılık Türkiye’nin bu sınavda başarılı olmasının olmazsa olmazı oldu. Bu vesile ile tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada birbirimize kenetlenerek, Türkiye’yi her alanda dünya liglerine çıkaracağımızdan hiç şüphem yok. 83 milyonun desteği ile üreten ve güçlenen Türkiye olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam