BİLECİK’E GİRİŞ ÇIKIŞ YASAĞI KALDIRILDI

BİLECİK’E GİRİŞ ÇIKIŞ YASAĞI KALDIRILDI

Bilecik Valiliğinden yapılan açıklamaya göre 21 Nisan’dan itibaren uygulanan Bilecik il sınırlarına tüm giriş çıkışların durdurulması kararı, 6 Mayıs itibari ile sonlandırıldı.

Vali Bilal Şentürk Başkanlığında toplanan Bilecik İl Hıfzıssıhha Meclisi, Koronavirüs ile mücadelede ilde alınan tedbirleri değerlendirdi.

Meclis tarafından, 20/04/2020 tarihli ve 0661-04-15 sayılı İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Kararı ile Eskişehir, Kütahya, Bursa, Sakarya ve Bolu il sınırlarından kara ve demir yolu ile (toplu ulaşım araç, özel araç, ve yaya vb.) ilimize yapılacak olan tüm giriş ve çıkışların 21 Nisan 2020 Salı günü saat 14:00’dan itibaren ikinci bir karara kadar durdurulması kararı alınmıştı.

Alınan karar tekrar değerlendirildi ve İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü 04/05/2020 tarih ve E.7517 sayılı genelgesi gereği Eskişehir, Kütahya, Bursa, Sakarya ve Bolu il sınırlarından kara ve demir yolu ile (toplu ulaşım araç, özel araç, ve yaya vb.) ilimize yapılacak olan tüm giriş ve çıkışların durdurulması kararının sonlandırılmasına, oy birliği ile karar verildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam