• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİLECİK’İ ALMANYA’DA TEMSİL EDECEKLER

BİLECİK’İ ALMANYA’DA TEMSİL EDECEKLER

Türkiye Satranç Federasyonu Bölge ve İl Temsilcisi aynı zamanda 2017 yılı Satranç Resmi il Birincisi Cumhur Babaoğlu ve 2017 yılı Satranç Resmi İl İkincisi olan eşi Ezgi Yılmaz Babaoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız’ı makamında ziyaret etti.

1308 Osmaneli Belediyespor Kulübü sporcuları olan Cumhur Babaoğlu ve eşi Ezgi Yılmaz Babaoğlu 2017 yılında gerçekleştirdikleri bu başarılar sayesinde 27 Aralık 2017-01 Ocak 2018 tarihleri arasında Osmaneli Belediyesinin katkıları ile Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenecek olan Uluslararası Frankhental turnuvasında Bilecik’i temsil edecekler.

Almanya’da Bilecik’i temsil edecek olan başarılı sporcuları makamında ağırlayan İl Müdürü Yıldız; Satranç branşına olan katkılarından ve 2017 yılında elde ettikleri bu başarılardan dolayı kendilerini tebrik ederek hediye takdiminde bulundu.

Satranç İl Temsilcisi Cumhur Babaoğlu’da satranç branşına ve kendilerine verdiği desteklerden dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız’a teşekkür etti.

Gerçekleştirilen ziyarette satranç branşının 2017 yılında yapılan çalışmaları değerlendirilerek 2018 yılının haritası görüşüldü.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam