BİLECİK’İN EN JANTİ MEKANI AÇILDI.PEKİ, JANTİ NEDİR?

BİLECİK’İN EN JANTİ MEKANI AÇILDI.PEKİ, JANTİ NEDİR?

Bilecik Teyfikbey caddesi üzerinde bulunan “Janti Aksesuar” isimli iş yeri yapılan dualar ile açıldı.

1

Bilecik’in sevilen esnaflarından Salih Mert’in torunu, Cevdet Mert’in oğlu Burak Mert tarafından Bilecik’e kazandırılan Janti Aksesuar’ın açılış törenine Bilecik Belediye başkanı Selim Yağcı ve Belediye başkan Yardımcısı Nihat Can’da katıldı.

2

Yapılan duaların ardından kurdelası kesilerek açılan iş yerinde bir adet çanta alarak ilk alışverişi Bilecik belediye başkanı Selim Yağcı yaptı.

3

Mutluluğu gözlerinden okunan Janti Aksesuar sahibi Burak Mert ise kendisini yalnız bırakmayan ve hayırlı olsun dileklerinde bulunan herkese teşekkürlerini ileterek şu ifadeleri kullandı: “Dedem yaklaşık 53 sene boyunca esnaflıkla uğraştı.

4

Babam’da yaklaşık 39 sene boyunca esnaflıkla uğraştı. Bizde bunu dededen, babadan gördüğümüz için bizde esnaflık ile uğraşmaya başladık.

5

Belediye başkanımız Selim yağcı ve başkan yardımcımız Nihat can sağolsunlar teşrif ettiler, sağolsunlar bizleri kırmadılar. Arayan, Çiçek gönderen, bana bir şekilde ulaşıp hayırlı olsun dileklerinde bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun.”

JANTİ NEDİR?

MEHMET SELİM SAÇTI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam