BİLECİK’İN İLK VE TEK ÖZEL ANAOKULU “ÖZEL BİLECİK YILDIZLARI ANAOKULU” AÇILDI

BİLECİK’İN İLK VE TEK ÖZEL ANAOKULU “ÖZEL BİLECİK YILDIZLARI ANAOKULU” AÇILDI

Bahçelievler Mah. İstiklal Cad. adresinde hizmet verecek olan anaokulu miniklerin eğlenerek öğreneceği geniş alanlarıyla yeni eğitim öğretim yılında faaliyete geçecek.

Uzman kadroları ve üstün hizmet standartlarıyla miniklere ve ailelerine büyük fırsat sağlayan anaokulunun açılışına Vali Yardımcısı Mustafa Güney, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Ak Parti Bilecik İl Başkanı Kadir Bayrak, İl Müftüsü Necati Akkuş, okul yöneticileri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Açılışta konuşan Başkan Yağcı şu ifadelerde bulundu:

“Çocuklarımız, canlarımız. Geleceğimizin teminatı. Onların geleceğe en iyi şekilde hazırlanmasını sağlamak biz büyüklerin görevi.

Devlet kurumlarının eliyle yapıldığı gibi, bu şekilde özel girişimcilerimizin eliyle de yatırımların olması gücümüze güç katıyor. Gelecek noktasındaki inancımızı daha fazla arttırıyor.

 Günümüz çok değişken bir yapıya sahip. Çocuklarımızın da gelişen dünyaya her anlamda itibar etmeleri gerekiyor. Girişimci kardeşlerimizin de bu anlamda böyle yatırımlar yapmaları her türlü takdirin üzerinde. Özellikle gelişmekte olan mahallelerimize bu şekilde yatırımların yapılması şehrimizin gelişimi noktasında da son derece önemli.

Açılacak bu eğitim kurumunun öncelikle yavrularımıza, işletmecilerimize, mahallemize, şehrimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. İnşallah burada yetişecek olan çocuklarımız da gelecekte okullarını tamamlayarak nice belediye başkanlarının, kaymakamların, valilerin ve üst derecelerde memleketimize hizmet edecek insanlar olmalarını Allah’tan niyaz ediyorum. Katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

İl Müftüsü Necati Akkuş tarafından yapılan duayla beraber okulun açılışı gerçekleştirildi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam