BİLECİK’İN ÖZENDİĞİ GENÇLER SEÇİMLERİNİ YAPTI

BİLECİK’İN ÖZENDİĞİ GENÇLER SEÇİMLERİNİ YAPTI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) koordinasyonunda, Bilecik Kadın Girişimciler ve İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Üyeliği seçimleri Bilecik Sanayi ve Ticaret Odası’nda yapıldı. İki komite içinde 9 asil, 9 yedek üye seçildi. Önümüzdeki hafta seçilen üyelerin tekrar bir seçime giderek yönetim kurulu seçeceği belirtildi.

İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyelerinin kesinleşmesinin ardından, icra komitesi üyelerinin oyları ile İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu yeni başkanları seçilecek. 2007 yılında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde oluşturulan ve 81 ilde faaliyete geçen kurulların, Türkiye’de girişimciliği özendireceğini ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük edeceğini belirtildi.
İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Kurulu asil üyeliğine; Sevgi Gönüllüoğlu, Şermin Kahraman, Nedime Filiz Eğilmez, Bahriye Karaçayır, Nihan Arıç, Nermin Erçolak, Gönül Karaoğlu, Elif Aşkar ve Tuğba Akbaş İbiş seçilirken yedek üyeliğe ise; Fatma Yücel, Mülkiye Kelemcioğlu, Kübra Emirler, Benan Şahin, Seda Selviler Karakaş, Behtiye Muyşin, Şerife Subaşı ve Sema Yıldırım Öztorun seçildi.
Öteyandan Bilecik Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Asıl Üyeliğine; Ertan Onur, Berat Subaşı, Fatih Balaban, Alper Manavoğlu, Sabri Çobanoğlu, Eren Çağlar, Halil İbrahim Şişman, Osman Varli ve Tolga Torun seçilirken yedek üyeliğe; İsmail Tozman, Nurullah Kara, A. Benan Pamukcu, Fatih Kızıldağ, Burcu Bozan, Emrah Okat, O.Yavuz Osmanoğlu, Betül Kaya ve Zekeriya Düzgün seçildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam