“BİLECİK’İN SEMİH ŞAHİN HOCASI OLACAĞIM”

“BİLECİK’İN SEMİH ŞAHİN HOCASI OLACAĞIM”

CHP Bilecik İl Başkanlığı bu gün yaptığı basın toplantısında Bilecik Belediyesine talip olan Semih Şahin’i kamuoyuna tanıttı. Tüm aday adaylarının bir arada olduğu toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

CHP’nin Bilecik aday adaylarının birbirine sımsıkı bağlı olduğunu ve güçlü bir imaj sergilediklerini belirten İl Başkan Metin Yaşar, Aday Adayı Semih Şahin’i tanıtarak sözü kendisine bıraktı.

Bilecik’teki dikey yapılaşmaya dikkat çeken Semih Şahin, şu an ki imar planının kötü yönetildiğini ve alt yapısının iyileştirilmediğini vurguladı. Ayrıca yeterli düzeyde alt yapı yatırımının yapılmayarak bir çok problemle karşılaşıldığını belirten Şahin, Bilecik sorunlarına çözüm bulacağı vaadinde bulundu.

Belediyeciliğin yanı sıra akademik bir geçmişinin de olduğunu belirten Şahin; “Eskişehir’in Büyükerşan Hocası varsa ben de Bilecik’in Semih Şahin Hocası olacağım” dedim.

Semih Şahin Kimdir?

1965 Bilecik doğumlu olan Şahin eğitimci anne ve babanın en büyük çocuğu.  İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu olan Şahin bir süre İngiltere’de eğitim aldı. 25 yıl Balıkesir Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak çalışan Şahin son 3 yıldır Şişli Belediyesinde Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev almakta.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam