• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘’BİLECİK’İN SPORU İÇİN TÜM İMKANLARIMIZI SEFERBER EDECEĞİZ’’

‘’BİLECİK’İN SPORU İÇİN TÜM İMKANLARIMIZI SEFERBER EDECEĞİZ’’

Bilecik’teki temasları kapsamında Belediye Başkanı Nihat Can’ı makamında ziyaret eden  Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, ‘’Bilecik’in sporu için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz’’ dedi. Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürümüz Recep Ali Er ve beraberindeki heyet üyeleri, Bilecik’teki temasları kapsamında Belediye Başkanı Nihat Can’ı makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Nihat Can, Bakan Yardımcısı Yerlikaya ve beraberindeki heyet üyelerine teşekkür etti. Dirilişin Şehri Bilecik’e önemli konukları ağırladıkları için duydukları memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Nihat Can şunları söyledi: ‘’Yaklaşık 8 aydır Dirilişin Şehri Bilecik’imizde vatandaşlarımıza hizmet etmeye ve Milletvekilimiz Selim Yağcı’dan almış olduğumuz hizmet bayrağını en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Ziyaretiniz dolayısıyla çok mutlu olduk. Bilecik nüfusu itibariyle küçük bir il olabilir ancak nüfuzu itibariyle çok önemli ve büyük bir şehrimiz. Bizler çok şükür Bilecik’imiz iyi bir noktaya getirdiğimize inanıyoruz. Tabi ki daha iyi yerlere getirmek için çalışmalarımız devam ediyor. Ben ziyaretiniz dolayısıyla tekrar teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Nihat Can, konuşmasında ayrıca yakın dönemde ilimizdeki spor yatırımları ve katkıları dolayısıyla Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ayrıca teşekkür ettiğini sözlerine ekledi. Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya ise Dirilişin Şehri Bilecik’te olduğu için duyduğu memnuniyeti belirterek, güzel çalışmaları dolayısıyla Belediye Başkanı Nihat Can’a teşekkür etti.

Bilecik’e daha önce geldiği ve şehirdeki gelişmeye dikkat çeken Bakan Yardımcısı Yerlikaya; ‘’Belediye Başkanımıza yeni döneminin hayırlı uğurlu olmasını ifade etmek hem de destek vermek amacıyla ziyaret ettik. İnşallah 31 Mart akşamı yeni bir başlangıç ve yeni heyecanın tarihi olur. Cumhurbaşkanımızın taktirleriyle tekrar aday gösterilen Başkanımıza Ankara’da ve burada yapılabilecek yatırım ve çalışmalara ilişkin elimizden gelen desteği vermeye hazır olduğumuzu söylemek için geldik. Bütün imkan ve olanaklarımızı biz Bilecik için seferber edeceğiz. Ne gerekiyorsa son adımına kadar yapmaya hazırız. Bilecik’in spor alt yapısının gelişmesine ve grupların daha kaliteli bir şekilde oluşması anlamında bizlere ne görev düşüyorsa elimizden geleni yapmaya gayret göstereceğiz. Bilecik’in ve halkımızın emrindeyiz.’’ İfadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam