• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİLECİK’İN STADINA KAVUŞMASI İÇİN 19 MİLYON TL ÖDENEK

BİLECİK’İN STADINA KAVUŞMASI İÇİN 19 MİLYON TL ÖDENEK

Bilecik Ak Parti Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik’in önemli sorunlarından biri olan Şeyh Edebali Stadyumu’nun yeniden yapımı için Gençlik Spor Bakanlığı tarafından 19 Milyon TL ödenek tahsis edildiğini bildirdi.

Milletvekili Yağcı sosyal medya üzerinden yaptığı bilgilendirmede Şeyh Edebali Stadyumu uzun zamandır takip ettiklerini ifade ederek; “Bilecikimiz ve spor camiamız için çok önemli olan Bilecik Şeyh Edebali Stadyumunun yeniden yapımı noktasında Gençlik Spor Bakanlığımız tarafından(Spor Toto Teşkilat Başkanlığı aracılığıyla)19.000000(19milyon)ödenek tahsis edilmiştir” ifadelerine yer verdi.

Gençlik Spor Bakanlığı tarafından sağlanan b ödeneğin Bilecik’e ve spor camiasına hayırlı olmasını temenni eden Yağcı; “başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Milletimiz, Şehrimiz ve Hemşehrilerimiz adına gece gündüz demeden çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz. Hep birlikte daha iyiye daha güzele” ifadelerinde bulundu.

Öte yandan Vekil Yağcı geçtiğimiz günlerde Bilecik’in stadyum sorununun çözüldüğünü ve yeni stadyumun önümüzdeki günlerde ihale edileceğini bildirerek, mevcut stadın yerine yapılacak yeni stadyumun 2020 yatırım programına alındığını söylemişti.

FOTOĞRAF TEMSİLİDİR

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam