BİLECİK’İN YÖRESEL ÜRÜNLERİ ESKİŞEHİR GIDA FUARI’NDA

BİLECİK’İN YÖRESEL ÜRÜNLERİ ESKİŞEHİR GIDA FUARI’NDA

Eskişehir Tüyap Fuar Merkezi’nde ikincisi düzenlenen “ESKİŞEHİR GIDA FUARI 2020” kapsamında, Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri Paketleme ve Lojistiği fuarında, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası, Bilecik’in yöresel ürünlerini tanıtmak adına fuardaki yerini aldı.

Fuar ile ilgili açıklamalarda bulunan Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası (TSO)  Başkanı Şükrü Keskin, Bilecik’e ait ürünlerin tanıtımın yapılmasının markalaşmaya katkı sağlayacağına değindi. Başkan  Keskin, “Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilimize ait yöresel ürünlerin tanıtımının yapılması, markalaşmaya katkıda bulunulması pazarlara açılarak, ticari hayatın gelişmesi adına çalışmalarda bulunulmuştur. Yöresel ürünlerin tanıtılması adına sağladıkları katkılarından dolayı emeği geçen üreticilerimize ve firmalarımıza çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Eskişehir’de gerçekleştirilen fuara katılanlara ayrıca teşekkür eden Bilecik TSO Başkanı Şükrü Keskin, “Meclis Başkan Yardımcısı Sabri Çobanoğlu, Turizm Komisyonu Başkanı Yüksel Gökçedağ, Bilecik TSO Meclis Üyeleri; Berat Subaşı, Hakkı Aynur, İlhan Karaçayır, Oda Genel Sekreteri Özgür Erdem ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mesut Kaplan’a ve Söğüt Tarih Araştırma Düşünce ve Kültür Sanat Derneğine, ürünlerimizin tanıtımı adına sağladıkları katkılarından ve fuara katılarak verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Standımızı ziyaret ederek ve bizlere bu konuda destek veren Osmaneli Belediye Başkanı Sn. Münür Şahin ve Pazaryeri Belediye Başkanı Sn. Zekiye Tekin’e teşekkür ederiz” şeklinde ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam